انتصاب دبیر دو بخش از جشنواره هنرهای تجسمی فجر

تهران- ایرنا- سید عباس میرهاشمی دبیرکل چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، حکم دبیران بخش‌های «آینه در آینه» و «تجسم هنر» را امضا کرد.

به گزارش روز چهاشنبه گروه فرهنگی ایرنا از ستاد خبری چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، طبق این احکام احسان آقایی به عنوان دبیر بخش «آینه در آینه» و اردشیر میرمنگره به عنوان دبیر بخش تجسم هنر انتخاب شدند.
آینه در آینه مجموعه‌ای از آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران، حوزه هنری و انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس، در موضوع هنر انقلاب است که در این نمایشگاه به نقاشی دیواری می‌پردازد.
همچنین تجسم هنر بخش استان‌های جشنواره است. در این بخش یک مدیرهنری در استان‌ها انتخاب شده که از میان هنرمندان ساکن و با توجه به توانمندی‌های بومی نمایشگاهی را همزمان با جشنواره فجر، در استان مربوط برگزار کند.
چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از پانزدهم تا سی ام بهمن با دبیرکلی عباس میرهاشمی در تهران و ۳۰ استان کشور برگزار می‌شود. جشنواره هم اکنون در مرحله فراخوان است و هنرمندان تا ۱۲ دی ماه فرصت دارند تا آثار خود را به نشانی جشنواره  به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به گزارش ایرنا، چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، بهمن سال ۱۴۰۰ در تهران و استان‌های کشور در بخش‌های طوبای زرین، ایثار و فداکاری، آینه در آینه (موزه هنرهای معاصر) و ویژه نظامی گنجوی در ۱۰ رشته هنری برگزار می‌­شود.

این دوره از جشنواره به همت اداره کل هنرهای تجسمی، با همکاری مؤسسه‌ توسعه‌ هنرهای تجسمی معاصر و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها، موزه هنرهای معاصر و با حضور هنرمندان، دانشگاهیان، پژوهشگران، نگارخانه‌ها، انجمن‌ها، مراکز و مؤسسات هنری، برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha