پولادگر: گرفتن میزبانی دوره بین‌المللی مربیگری تکواندو سخت بود

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون تکواندو در مراسم افتتاحیه هشتاد و یکمین دوره بین‌المللی مربیگری گفت: با توجه به شرایط سختی که بعد از شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان حاکم بود، با پیگیری‌های ویژه و بسیار سخت توانستیم میزبانی این دوره را اخذ کنیم.

به گزارش ایرنا، هشتاد و یکمین دوره بین‌المللی مربیگری تکواندو از امروز (چهارشنبه) با حضور ۱۵۵ مربی آغاز و تا یکشنبه ۱۴ آذرماه ادامه خواهد داشت.

مراسم افتتاحیه این دوره بین‌المللی با حضور «سیدمحمد پولادگر» رییس فدراسیون تکواندو کشورمان، «یون یونگ سون» رییس مرکز آکادمی کوکی‌وان، «لیم بیونگ یونگ»، «ناه هیونگ جون» و «سئو یونگ ئه» مدرسین این دوره برگزار شد.

پولادگر در این مراسم اظهار داشت: با توجه به شرایطی سختی که بعد از شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان حاکم بود، با پیگیری‌های ویژه و بسیار سخت توانستیم میزبانی این دوره را اخذ کنیم. امیدوارم بتوانید بیشترین بهره را از آن ببرید و از شما می‌خواهم‌ علاوه بر نشان دادن مهارت‌های فنی که دارید، صلابت مربیان ایرانی را به نمایش بگذارید.

رییس فدراسیون تکواندو کشورمان در ادامه گفت: امیدوارم بتوانید مواردی که در این دوره آموزش می‌بینید به خوبی به شاگردان خود منتقل کرده، همواره در راستای پیشرفت و جهانی شدن گام برداشته و بتوانید این موارد را در راستای توسعه و خدمت تکواندو به کار بگیرید.

پولادگر: گرفتن میزبانی دوره بین‌المللی مربیگری تکواندو سخت بود

در ادامه «یون یونگ سون» رییس مرکز آکادمی کوکی‌وان گفت: با وجود اینکه در شرایط سخت کرونایی قرار داریم اما این مرکز تلاش دارد تا دوره‌های مربیگری، آزمون‌ها و ... را برگزار کند.

وی افزود: با در نظر گرفتن دستورالعمل‌های بهداشتی، دوره‌های مرکز آکادمی کوکی‌وان را در کره‌جنوبی  برگزار می‌کنیم اما ایران اولین کشوری است که توانسته در این شرایط میزبانی دوره آموزشی این مرکز را اخذ کند.

رییس مرکز آکادمی کوکی‌وان در پایان گفت: امیدوارم بتوانید مواردی که در این دوره تدریس می‌شود را به خوبی آموزش ببیند و اجرا کنید، چرا که مسئولیت شما در موفقیت این رشته تاثیرگذار و بزرگ است؛ از رییس فدراسیون تکواندو ایران که شرایط برگزاری این دوره را مهیا کردند، تشکر می‌کنم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha