چکش حراج بر میراث هالیوود

تهران- ایرنا- مجموعه‌ای از لباس‌ها و وسایل صحنه برخی از معروف‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های چند دهه گذشته، این هفته در بورلی هیلز آمریکا به حراج گذاشته می‌شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا از خبرگزاری فرانسه، کت و شلوار جان تراولتا در فیلم داستان عامه پسند، تخته موج سواری پاتریک وین سوویزی در فیلم نقطه شکست و چوبدستی رون ویزلی از فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ تنها بخشی از مجموعه متنوعی است که این هفته برای علاقه‌مندان سینما به مزایده گذاشته می‌شود.

از دیگر اشیاء هیجان‌انگیز این حراجی که از امروز پنجشنبه (۱۱ آذر) به مدت دو روز در جولینز آکشنز (Julien's Auctions) واقع در بورلی هیلز برگزار می‌شود، می‌توان به خنجری از سریال بازی تاج و تخت، شمشیر لیزری لیام نیسون از فیلم جنگ ستارگان: تهدید شبح و مسلسلی اشاره کرد که بروس ویلیس در فیلم جان سخت از آن استفاده می‌کرد. 

این حراجی شامل بیش از یک هزار و دویست قلم از تاریخ هالیوود است که کلاه بتمن متعلق به مایکل کیتون، اشیایی از فیلم ترمیناتور و پرتقال کوکی و طناب گل گدوت از فیلم زن شگفت‌انگیز بخشی از آن‌ هستند.

حراج‌خانه جولینز آکشنز درباره این حراج بزرگ می‌گوید: این رویداد دو روزه برخی از معروف‌ترین یادگارها از عصر طلایی هالیوود تا سینمای مدرن و معاصر امروز و تولیدات کلاسیک تلویزیونی را به علاقه‌مندان عرضه می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha