رییس بنیاد شهید: خدمت‌ به جامعه ایثارگری باید مستمر و پایدار باشد

تهران - ایرنا - معاون رئیس‌جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت، خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری باید بصورت مستمر و پایدار باشد.

به گزارش ایرنا از «ایثار»، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی روز گذشته(سه شنبه) با حضور در منزل شهید «زین‌الدین رنگزن مقدم» با خانم «نسرین داداشی» همسر این شهید والامقام دیدار و از مقام والا و ایثارگری شهدا و ایثارگران تجلیل کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، دیدار با خانواده معظم شهدا و یادگاران گرامی‌شان را انجام وظیفه خدمتگزاری دانست و گفت: با توجه به اینکه بخشی زیادی از ایثارگران معزز در دوران سالمندی قرار دارند برای رفع مشکلات درمانی و سایر خدمات، ضروری است، علاوه بر امکانات و منابع داخلی بنیاد از ظرفیت‌های سایر دستگاه‌های اجرایی کشور هم استفاده کنیم.

وی در ادامه این دیدار در جریان وضعیت درمانی خاص فرزند شهید رنگزن مقدم قرار گرفت و بر رسیدگی و ادامه فرایند درمانی وی توسط مراکز درمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد.

قاضی‌زاده هاشمی تأکید کرد: خدمات رسانی به جامعه ایثارگری باید به‌طور مستمر و پایدار باشد. در موارد و بیماری‌های خاص نسبت به ارائه خدمات رسانی به صورت مراقبت در منزل نیز برنامه‌ریزی می‌شود که متناسب با نیازهای این عزیزان باشد.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین ثقفی مشاور وزارت امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران و رضا رحیمی نسب مدیر کل امور مجلس و لوایح بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشتند و با اهدای لوح از صبر و ازخودگذشتگی خانواده معظم شهدا و ایثارگران تجلیل شد.
پاسدار شهید زین‌الدین رنگزن مقدم متولد دوازدهم آذر سال ۱۳۴۱ در شهر تبریز از رزمندگان غیور لشگر عاشورا بود که در عملیات والفجر ۸ در منطقه عملیاتی فاو از ناحیه چشم و ریه جانباز ۷۰ درصد شیمیایی شد و پس از سال‌ها تحمل درد و رنج ناشی از عوارض مختلف مجروحیت شیمیایی‌ در روز شانزدهم شهریور ماه ۱۳۸۹ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

از این شهید دو فرزند به یادگار مانده است.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha