راننده متخلف در حوزه محیط زیست بویین زهرا به دادگاه معرفی شد

قزوین - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بوئین زهرا گفت: راننده متخلف که در ورودی شهر بوئین زهرا به تخلیه غیر مجاز پسماند صنعتی اقدام کرده بود، به دادگاه معرفی شد.

 رامین رمضانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:براساس گزارش های مردمی مبنی بر تخلیه غیر مجاز پسماند صنعتی توسط یک دستگاه کمپرسی در مسیر جاده بوئین زهرا به قزوین، مأموران و کارشناسان این اداره با یک دستگاه کامیون در حال تخلیه پسماند در خروجی شهر بوئین زهرا برخورد کردند.

 وی اضافه کرد: خودروی متهم با هماهنگی ماموران انتظامی حاضر در محل توقیف شد تا برای سیر مراحل قانونی و قضایی از طرف این اداره اقدام شود.

این مسوول گفت: کارکنان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بوئین زهرا با تخلیه هر نوع پسماند در مکان های غیر مجاز برخورد قاطع می کنند و متخلفان طبق قانون مدیریت پسماند،قوانین حفاظت و بهسازی محیط زیست و قانون مجازات اسلامی تحت پیگرد حقوقی و قضایی قرار خواهند گرفت.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بوئین زهرا اظهار داشت: مشارکت مردم در حفاظت از محیط زیست یکی از اولویت های اساسی این سازمان است که می تواند کمک ویژه ای به حفاظت هر چه بهتر از محیط زیست داشته باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha