استاندارمازندران:امروز جریان انقلاب در مقطع سخت کشوربه میدان آمده است

ساری- ایرنا- استاندار مازندران گفت : انقلابیون و کسانی که با تفکر انقلابی زیست می کنند، اهل روزهای سخت هستند و امروز جریان انقلاب در مقطع سخت کشور به میدان آمده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، سید محمود حسینی پوردر دیدار با فعالان ستاد انتخاباتی آیت الله سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مازندران، ضمن تقدیر از حاضران به‌ خاطر بیان مطالب و مباحث متنوع توسعه‌ای استان، افزود: واقعیت امر این است که جریان انقلابی در انقلاب اسلامی مظلوم واقع شده است.

استاندار مازندران، گفت: امروز شاهد اقتدار جوانان انقلابی در حوزه‌های نظامی، موشکی و هسته‌ای هستیم که با فرمان ولی زمان و در سایه مدیریت انقلابی و اسلامی، زمینه ساز عزت و اقتدار ایران اسلامی شدند. ‎

حسینی پور ادامه داد: از آغاز پیروزی انقلاب تا کنون، جریان انقلاب در مقاطع سختی به‌میدان آمده و در موقعیت های خطیر، با نجابت جای خود را به کسانی دیگر داده‌ است. انقلابیون و کسانی که با تفکر انقلابی زیست می کنند، اهل روزهای سخت هستتند و این موضوع مکررا در تاریخ اسلام به اثبات رسیده است.

حسینی پور ادامه داد: جریان های غرب‌گرا به اسم تحریم، سناریویی ترسیم کردند که مردم را نسبت به اصل انقلاب ناامیدکنند، در حالی که مقام معظم رهبری بارها نسبت به این موضوع هشدار دادند.

استاندار مازندران افزود: امروز با توجه به مسائل کشور و استان، ایجاد تعهد و همدلی برادرانه، وحدت کلمه و اتحاد تنها راه برون‌رفت ما از این شرایط است. باید توجه کنیم که در مقابل شهدا و مردم و امام شهدا، نه تنها در آخرت بلکه باید در همین دنیا پاسخگو باشیم.

حسینی پور ادامه داد: این توان بچه‌های انقلابی بود که با دل سپردن به مقام معظم رهبری شبانه‌روز تلاش کردند و در حال حاضر دشمن نمی‌تواند به ما نگاه چپ کند، به طوریکه آمریکایی‌ها به منطقه آمده بودند که جشن پیروزی بگیرند، اما امروز وسایل خود را جمع کرده و با خفت در حال رفتن و ترک منطقه هستند.

استاندار مازندران یادآور شد: آیا ما این ظرفیت و فکر را نداریم که قله اقتصاد را در کشور فتح کرده و مردم را به آسایش و آرامش فکری برسانیم؟ حتما داریم، من از همه مردم همیشه در صحنه‌ مازندران و شماهایی که توانستید با افتخار ۶۱ درصد مشارکت مردم مازندران در انتخابات را در شرایطی که در برخی از حوزه‌ها ما شاهد مشارکت نسبتا پایین بودیم، کسب کرده و افتخار بزرگی را برای کشور رقم بزنید، توقع دارم مسیر توسعه اقتصادی استان و کشور را شتابان کنید.

وی اظهار داشت: نگرانی جبهه استکبار از توانمندی ایران یک روزه نیست، نیروهای مقاومت خودشان را نشان دادند و دشمن تسلیم شد، آن چیزی که به آن امیدوار هستیم تکیه به نیروهای نخبه درون نظام است که اخیرا مقام معظم رهبری مباحث مهمی در این حوزه مطرح فرموده است.

نماینده عالی دولت در مازندران با بیان اینکه در گام دوم انقلاب، سند راهبردی و طرح آمایش استان با نخبگانی که بسیار جدی این گام دوم را مطالعه کردند همراه هستیم، اضافه کرد: ما سند راهبردی توسعه استان را براساس گام دوم تنظیم می کنیم و از توان کسانی که می خواهند کمک کنند بهره خواهیم برد.

در آغاز این نشست، برخی از اعضای فعال ستاد آیت الله سید ابراهیم رئیسی، به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود با هدف توسعه اقتصادی و اجتماعی استان مازندران پرداختند و دغدغه‌ها و پیشنهادات خود در این خصوص را بیان کردند.

طبق اعلام رسمی حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر برابر با بیش از۶۰ درصد از واجدان شرایط رای استان در انتخابات  سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ شرکت کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha