پاکدستی و روحیه جهادی مهم ترین اولویت دولت در انتصاب مدیران است

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: پاکدستی، داشتن روحیه جهادی و انقلابی ، نظم و تعهد کاری از مهم ترین ویژگی های مهم برای انتصاب مدیران در دولت سیزدهم است.

به گزارش ایرنا، حسن بهرام نیا روز چهارشنبه در جمع کارکنان استانداری ایلام اظهار داشت: تا جایی که بتوانیم از افرادی که نگاه فسادستیزی، روحیه انقلابی و جهادی و پای کار بودن، مردم داری و شایسته سالاری دارند، در مدیریت های اجرایی استفاده خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: مردم با توجه به شرایط موجود انتظار دارند به معیشت، اشتغال، تولید و اقتصاد آنان توجه بشود و برای رسیدن به این اهداف باید افرادی با این ویژگی ها در مسوولیت ها قرار بگیرند.

استاندار ایلام تاکید کرد: هم اکنون که مسئولیت خدمتگزاری به عنوان عالی ترین نماینده دولت در استان ایلام، بر عهده من سپرده شده برای پیاده کردن سیاست های دولت سیزدهم تمام توان را بکار خواهم گرفت.

بهرام نیا یادآور شد: استان ایلام به واسطه مرزبانی و دفاع از کشور دارای مردمانی، غیور ، مهمان نواز و وفادار به ارزش های انقلابی است و شایسته است امروز امکانات لازم برای رفاه هرچه بیشتر آنان مهیا باشد.

وی اضافه کرد: مردم ایلام علاوه بر اینکه در دوران هشت سال دفاع مقدس خود میدان دار بودند، اکنون میزبان شایسته ای برای زوار عتبات عالیات هستند.

استاندار ایلام ادامه داد: ایلام استانی است که سه هزار سال قدمت قبل از تاریخ را یدک می کشد و این استان شجاع و قهرمان پرور در گذر تاریخ جایگاه ویژه و برجسته ای در همه عرصه ها را به خود اختصاص داده است.

بهرام نیا اظهار داشت: هرچند ایلام استانی کوچک با ۵۸۰ هزار نفر جمعیت است، اما در کشور استانی بسیار بزرگ از نظر معنوی و جایگاه جغرافیایی محسوب می شود.

وی یادآور شد: بزرگ ترین مرز خشکی در کشور مربوط به استان ایلام است و بزرگترین گذر و معبر زائران عتبات عالیات نیز در حوزه سرزمینی ایلام قرار دارد که هر کدام یک مزیت بسیار ارزنده برای استان بشمار می رود و ملت ایران استان ایلام را گرانیگاه و قطب اربعین می دانند.

بهرام نیا اظهار داشت: مفتخرم که بار دیگر در خدمت مردم ایلام هستم و این افتخار خدمتگزاری به این مردم بزرگوار را دوباره پیدا کرده ام.

وی با اشاره به درخواست های کارکنان استانداری ایلام تاکید کرد: از معاونت منابع انسانی استانداری می خواهم کمیته رفاهی برای کارمندان ایجاد و بازنشستگان نیز کرامت، حق و حقوقشان در کمیته لحاظ شود.

استاندار ایلام گفت: حقوق و مزایای نیروهای وزارت کشور در مقام مقایسه با سایر وزارتخانه ها کمتر مورد توجه بوده که تلاش می شود برای بهبود شرایط پیگیری لازم انجام گیرد.

وی انتصاب آقای نوری به عنوان وزیر آموزش و پرورش را به مردم استان تبریک گفت و افزود: از رییس جمهور برای معرفی این وزیر با کفایت در سکانداری آموزش و پرورش قدردانی می کنیم.

استاندار ایلام گفت: استانداری نماد حاکمیتی است و آخرین ملجا برای افرادیکه از همه دستگاه های اداری ناامید شده اند، بشمار می رود به همین خاطر باید با سعه صدر و طمانینه با ارباب رجوع  برخورد و پاسخ قانع کننده ای همراه با رأفت و قانونمندی به این افراد داده شود.

بهرام نیا اظهار داشت: بدون شک، نماینده ولی فقیه، نمایندگان استان، مسوولان تاثیرگذار، بسیجیان، جانبازان و خانواده معظم شهدا همه این افراد مورد توجه بنده هستند و از مشورت آنها بهره می گیرم.

وی افزود: باید همه تلاش کنیم که شرایط اقتصادی استان بهبود یابد و برای توسعه اقتصادی و اجتماعی به کارمندانی منظم، پایبند به اصول و قوانین و دلسوز نیاز است.

وی افزود: فضای محیط اداری باید مناسب باشد زیرا روی اخلاقیات بسیار تأثیرگذار است، دنبال روحیه تحمل گرایی نیستم اما باید تلاش شود اتاق کارمندان مناسب باشد که هم شأن و منزلت همکار و ارباب رجوع حفظ شود.

در این نشست کارمندان مسایل و مشکلات خود در زمینه رفاهی، معیشتی، شغلی و اداری را اعلام کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha