گروترفورث و هوفنهایم ۹ گل؛ یک هفته لیگ برتر فوتبال ۷ گل

تهران- ایرنا- هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران تنها هفت گل را به خودش دید تا بدترین آمار در این فصل به ثبت برسد.

به گزارش ایرنا، هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران روز گذشته (سه‌شنبه) با برگزاری سه دیدار به اتمام رسید که در عین ناباوری هر سه دیدار با نتیجه مشابه صفر به صفر خاتمه پیدا کرد و توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد.

با ثبت این نتایج در هشت بازی هفته هفتم و در حدود ۷۲۰ دقیقه‌ای که بازی‌ها در جریان بود تنها هفت بار تیم‌ها به گل رسیدند که آماری فوق‌العاده ضعیف است.

در این هفته از رقابت‌های بوندسلیگای آلمان دیدار بین هوفنهایم و گروترفورث با نتیجه ۶ بر سه به اتمام رسید و به تنهایی ۹ گل داشت؛ یعنی ۲ گل بیشتر از مجموع بازی‌های این هفته لیگ برتر فوتبال ایران.

میانگین گلزنی در این هفته به عدد عجیب ۰.۸۷ رسید. جالب است که در ۲ هفته قبل نیز شاهد به ثمر رسیدن ۱۰ گل در هر هفته بودیم تا در مجموع و در ۵۶ بازی برگزار شده در لیگ بیست و یکم، ۸۵ گل ثبت شده باشد که سه گل هم انضباطی بود.

میانگین ۱.۵۱ گل در هر مسابقه چیزی است که نمی‌توان آن را توجیه کرد. عددی بسیار نازل که در مقایسه با لیگ کشورهای ناشناخته هم عددی پایین است.

باید دید در هفته‌های آتی آیا تغییری در این روند ناامیدکننده و کسل‌کننده ایجاد خواهد شد یا همچنان شاهد دیدارهای ضعیف از سوی تیم‌های لیگ برتری هستیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha