برخی مربیان با اعتراض به داوری قصد توجیه عملکرد خود را دارند

اراک - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: مسئله اعتراض به داوری در بالاترین سطح فوتبال کشور فراگیر شده و برخی افراد، بازیکنان و مربیان با این کار می‌خواهند عملکرد خود را توجیه کنند.

«رسول خطیبی» عصر سه‌شنبه در نشست خبری بعد از مسابقه با تیم ذوب‌آهن اصفهان در اراک، افزود: کمیته انضباطی، کمیته داوری و فدراسیون فوتبال باید با اعمال جریمه‌های سنگین این موضوع را حل کند.

وی ادامه داد: امروز شرایطی در فوتبال حاکم شده که فرد قبل و بعد از بازی در مورد داوری صحبت می‌کند که این کار باعث  استرس کادر داوری  در زمین می‌شود، بنابراین هیچ کس نباید حق داشته باشد در مورد  عملکرد داوران در نظری بدهد.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک اظهار داشت: در بازی امروز داور یک پنالتی برای ما نگرفت و ۲ کارت هم به بازیکنان حریف نداد اما، به بازیکنان تاکید شد که به هیچ عنوان در مورد داوری صحبت نکنند و فکرشان را به مسایل فنی معطوف کنند.

خطیبی تاکید کرد: تیم‌ها به جای حرف زدن در مورد داوری و اظهار نظر در این موضوعاتی که به آنان مرتبط نمی‌شود باید تنها به مسایل فنی بپردازند تا فوتبال کشور پیشرفت کند.

وی در مورد رقابت امروز نیز گفت: تیم ذوب‌آهن با سیستمی خاص بازی می‌کند و نفرات خوبی برای سبک خودش دارد و هنگام دفاع با هشت نفر و بسیار فشرده عمل می‌کند و بازی مستقیم و ضد حمله را  دستور کار خود داشت اما، بازیکنان ما اجازه موقعیت‌سازی به آنان ندادند.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک اظهار داشت: نیمه دوم بازی  یکی از بهترین رقابت‌ها برای آلومینیم در هفت مسابقه گذشته بود چرا که هم موقعیت‌سازی خوبی داشتیم و هم به‌دلیل دفاع فشره حریف از کناره‌ها موقعیت‌های خوبی را بچه‌ها برای سوت‌زنی خلق کردند.

خطیبی افزود: اگر چه امروز به گل نرسیدیم اما، از کیفیت بازی بسیار راضی بودم و بازیکنان عملکرد مطلوبی داشتند.

تیم فوتبال آلومینیوم اراک عصر امروز در جریان هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال میزبان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان بود که این مسابقه با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha