آلومینیوم اراک می‌تواند رقیب دردسرساز تیم‌های بزرگ باشد

اراک - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: تیم فوتبال آلومینیوم اراک ابزار و ظرفیت‌های ارزشمندی در اختیار دارد و می‌تواند با بازی حرفه‌ای حتی برای تیم‌های بزرگ دردسرساز شود.

«مهدی تارتار» در نشست خبری بعد از برگزاری بازی عصر سه‌شنبه در اراک، افزود: اگر چه در بازی امروز چیز خاصی از این تیم دیده نشد اما، با وجود امکانات و ظرفیت‌های موجود، این تیم در فصل جاری با موفقیت راه را سپری خواهد کرد.

وی ادامه داد: رقابت امروز در اراک با ارایه خوبی از بازی هر دو تیم همراه نبود و در برهه‌ای از زمان  برخوردهای فیزیکی زیادی رخ داد و در نهایت می‌توان گفت نتیجه مساوی عادلانه بود.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان بیان کرد: تیم فوتبال آلومینیوم اراک در دقایق پایانی بازی احساسی عمل کرد اما بازیکنان ذوب‌آهن اجازه گلزنی به تیم ندادند.

تارتار اظهار داشت: بازیکنان ما از پشت مدافعان کناری قصد نفوذ و در نهایت فرصت‌سازی روی دروازه آلومینیوم را داشتند اما به دلیل ضعف در هافبک‌ها و توپ‌رسانی به‌هنگام خطر چندانی در محوطه جریمه این تیم به دست نیامد.

وی در خصوص اعتراضات به داوری که همچنان در بالاترین سطح فوتبال کشور جریان دارد، بیان کرد: عاجزانه از مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ درخواست می‌کنم یک‌بار برای همیشه این مشکل را حل کنند و در این فرآیند از نام افراد و تیم‌ها هراسی نداشته باشند و با اعمال جریمه‌های سنگین برای افراد و تیم‌ها، این مهم را مدیریت کنند.

تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان امروز در جریان هفته هفتم لیگ برتر فوتبال میهمان آلومینیوم اراک بود که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha