وزیر جهادکشاورزی:امیدوارم ایده‌های جوانان اندیشمند ایران به ثمر بنشیند

تهران - ایرنا - وزیر جهادکشاورزی گفت: امیدوارم ایده‌های جوانان اندیشمند و دانشمند ایران اسلامی روزی به ثمر بنشیند و نتایج آن را شاهد باشیم.

به گزارش خبرنگار گروه علم و آموزش ایرنا، سیدجواد ساداتی نژاد روز سه‌شنبه در پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در تالار علامه امینی دانشگاه تهران افزود: جوانان ایران اسلامی امروز ایده‌های خوبی در جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان ارائه دادند که حتی تقدیر دارد و امیدواریم در آینده شاهد پیشرفت روزافزون آنها باشیم.

وی اظهار داشت: کارهای خوبی در بنیاد حامیان دانشگاه تهران انجام شده است که یکی از این کارهای خوب برگزاری این جشنواره است و با اطمینان می دانم که شورای سیاستگذاری دغدغه اجرای این جشنواره را در طول سال دارند و این نشان می دهد که حوزه صنعت خیران نگاه ویژه ای دارد که جای قدردانی دارد.

وزیر جهادکشاورزی خاطرنشان کرد: وظیفه داشتم در این جشنواره حضور پیدا کنم و به نخبگان و برگزیدگان شرکت کننده در این جشنواره که توانستند کسب مقام کنند، تبریک عرض کنم.

وی اضافه کرد: امیدواریم ایده های جوانان نخبه و اندیشمند ایران روزی به ثمر بنشیند و در جشنواره ششم که در بخش‌های بیشتری روی برگزاری آن اقدام خواهد شد، حضور این نخبگان و جوانان خلاق را  شاهد باشیم.

ساداتی نژاد ابراز امیدواری کرد که ششمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در دانشگاه تهران  در حوزه بین المللی با نگاه ویژه ای در سال آینده برگزار شود.

به گزارش ایرنا، در پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان  ۳۱۳ ایده در سایت جشنوارع ثبت شد که در نهایت ۱۴ ایده در بخش ایده پردازان و چهار تیم در بخش کسب و کار نوپا برگزیده شدند.  
چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در ۹ آذر سال ۹۹ برگزار شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha