۱۱ سناریو برای ساماندهی صندوق‌ها و افزایش بهره‌وری در دست بررسی است

تهران- ایرنا-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه برای ساماندهی صندوق‌ها و افزایش بهره‌وری شرکت‌ها ۱۱ سناریو را بررسی می‌کنیم، ادامه داد: اعضای کمیسیون صنایع و معادن در نشست امروز بر ضرورت افزایش بهره‌وری، شفافیت، مبارزه با فساد و بهبود مدیریت تاکید کردند.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا،  حجت‌الله عبدالملکی پس از حضور در نشست کمیسیون صنایع و معادن در جمع خبرنگاران، گفت: از آنجا که سرمایه‌گذاری‌های قابل ملاحظه زیرمجموعه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مانند صندوق‌های بازنشستگی و تأمین اجتماعی در حوزه صنعت و معدن است در این جلسه میزان سودآوری و چالش‌های پیش‌روی این واحدهای صنعتی و معدنی مورد بررسی قرار گرفت.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: نظارت بر عملکرد شرکت‌های مختلفی در حوزه‌های پتروشیمی، فولاد، معادن و زغال سنگ بر عهده کمیسیون صنایع و معادن است.

عبدالملکی افزود: مدیران عامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشور و صندوق بازنشستگی فولاد در نشست امروز حضور داشته و گزارشی از وضعیت مدیریتی واحدهای صنعتی و معدنی و میزان سودآوری و چالش‌های پیش روی آنها را ارائه کردند.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون صنایع و معادن نکات مهمی درباره ضرورت افزایش بهره‌وری، شفافیت، مبارزه با فساد و بهبود مدیریت مطرح کردند و هم‌اندیشی خوبی در این جلسه صورت گرفت.

عبدالملکی با بیان اینکه برای ساماندهی صندوق‌ها و افزایش بهره‌وری شرکت‌ها ۱۱ سناریو را بررسی کردیم، گفت: اکنون در حال تکمیل آن هستیم و مقرر است در جلسه دیگر این موضوعات با حضور اعضای کمیسیون مورد بررسی بیشتر قرار گیرد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha