۴۰ واحد مسکونی پروژه شهرک فدک کرمانشاه افتتاح شد

کرمانشاه - ایرنا - فاز اول پروژه ۸۰ واحدی شهرک فدک کرمانشاه شامل ۴۰ واحد مسکونی، روز سه‌شنبه با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمانشاه در حاشیه این افتتاح در جمع خبرنگاران گفت: این پروژه در راستای تفاهم نامه تامین مسکن خانوارهای دارای ۲ عضو معلول تحت پوشش سازمان بهزیستی احداث و تحویل متقاضیان مذکور گردید.

۴۰ واحد مسکونی پروژه شهرک فدک کرمانشاه افتتاح شد

«بابک عاطفی» با اشاره به اینکه فاز اول این پروژه دارای زیر بنای سه هزار و ۵۱۲ مترمربع است که در پنج طبقه و ۴۰ واحد ساخته شده است افزود : مجتمع مسکونی مذکور را  با بهترین و با کیفیت ترین مصالح و امکانات احداث و تحویل خانواده های محروم و هدف  قرار گرفته است.

 وی متراژ زمین پروژه مسکونی ۴۰ واحدی فدک را یک هزار و ۷۴۴ متر مربع اعلام کرد که از اداره کل اوقاف و امورخیریه خریداری شده است و ادامه داد: این مجتمع در۲ بلوک ۲۰ واحدی به متراژ متوسط هر واحد۶۰ مترمربع مفید احداث گردیده است.

عاطفی با اشاره به اینکه سهم آورده اولیه متقاضیان برای واحدهای مسکونی ۱۷ میلیون تومان بوده و ۵۰ میلیون تسهیلات مهر و قرض الحسنه و جهت هر واحد ۲۵ میلیون تومان نیز تسهیلات بلاعوض اختصاص یافته است گفت: در این پروژه ۷۷۲متر مربع محوطه سازی انجام شده است.

اکنون ۴۴هزار معلول جسمی، حرکتی، اعصاب و روان زیرپوشش سازمان بهزیستی استان کرمانشاه است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha