یوسفی و بختیاری در رده‌های چهارم و پنجم مسابقات پاراوزنه‌برداری جهان

تهران- ایرنا- سید یوسف یوسفی و محسن بختیار به ترتیب عناوین چهارم و پنجم مسابقات قهرمانی پاراوزنه برداری جهان ۲۰۲۱ را از آن خود کردند.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا، رقابت‌های پاراوزنه‌برداری قهرمانی جهان در دو بخش جوانان و بزرگسالان در کشور گرجستان در حال برگزاری بوده و تیم ایران با ۱۴ ورزشکار در این دوره از بازی ها حضور پیدا کرده است. این دوره از مسابقات از ششم تا چهاردهم آذرماه در تفلیس گرجستان برگزار شده و یکی از گزینشی‌های پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس به شمار می‌رود.

احسان صوری و سعید اسکندرزاده در رده جوانان و علیرضا ایزدی، سیدیوسف یوسفی، محسن بختیار، امیر جعفری، علی سیفی، نادر مرادی، روح‌الله رستمی، سیدحامد صلحی‌پور، سامان رضی، علی‌اکبر غریب‌شاهی، مهدی صیادی و احمد امین‌زاده در رده بزرگسالان نمایندگان کشورمان در این پیکارها هستند.

سید یوسف یوسفی و محسن بختیار در دسته ۵۹ کیلوگرم امروز با حریفان خود به رقابت پرداخته و یوسفی با رکورد ۱۷۸ کیلوگرم چهارم شد و بختیار با ثبت رکورد ۱۷۳ کیلوگرم جایگاه پنجم این رقابت‌ها را به خود اختصاص داد.

همچنین در ادامه این رقابت‌ها فردا (چهارشنبه) امیر جعفری و علی سیفی در دسته ۶۵ کیلوگرم با حریفان خود رقابت خواهند کرد.

پیش از این در دسته ۴۹ کیلوگرم پاراوزنه‌برداری قهرمانی جهان در رده جوانان احسان صوری به عنوان هفتم رسید و سعید اسکندرزاده در دسته ۸۰ کیلوگرم به مدال طلا دست یافت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha