معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت منصوب شد

تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر «یونس پناهی» را به عنوان معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و رییس موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران (نیماد) منصوب کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از وبدا، در متن حکم دکتر بهرام عین اللهی خطاب به معاون تحقیقات و فناوری جدید وزارت بهداشت  آمده است: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطا فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده به عمل آید.

وی در این حکم تاکید کرد: در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرایی  ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان"معاون تحقیقات و فناوری و رییس موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران" منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمائید.  

وزیر بهداشت تصریح کرد: امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.

به گزارش ایرنا، دکتر فرید نجفی از ابتدای آذر سال گذشته به عنوان معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب شده بود.

دکتر یونس پناهی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و در جمع یک درصد دانشمند برتر جهان قرار دارد.

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha