کولیوند: کاهش آلام مردم اولویت اصلی هلال‌احمر است

تهران - ایرنا - رییس جمعیت هلال‌احمر، کاهش آلام مردم را اولویت اصلی این جمعیت عنوان کرد و بر افزایش کیفیت خدمات و تکریم آحاد جامعه تاکید کرد.

به گزارش ایرنا از سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر، پیرحسین کولیوند روز سه شنبه سرزده از داروخانه مرکزی هلال بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت ها و خدمت‌رسانی به بیماران و مراجعان قرار گرفتند.

رییس جمعیت هلال احمر ضمن بازدید از بخش های مختلف داروخانه، داروخانه تک نسخه ای، انبار دارویی و واحد بیمه گری بیان کرد: حضور به موقع پرسنل، پاسخگویی لازم، ارائه اطلاعات به مراجعه کنندگان و تکریم آنها از جمله دغدغه‌های هلال احمر و مراجعه کنندگان به داروخانه است و داروخانه‌ مرکزی هلال احمر داروهای خاص و حیاتی بیماران را در سریع ترین زمان و با کیفیت مناسب تأمین کرده و در اختیار آنان قرار می دهد. 

وی همچنین با مراجعان به داروخانه گفت‌ وگو کرد و با تاکید بر اینکه شان حضور ما در هلال احمر به منظور خدمت به مردم است، افزود: همه تلاش هلال احمر افزایش کیفیت خدمات و تکریم مردم است.

کولیوند با بیان اینکه ارائه خدمات شایسته دارویی به مراجعین و بیماران از اولویت های این داروخانه است، گفت: تلاش شود درخصوص برخی کمبودهای دارویی مراجعان را راهنمایی و اطلاعات لازم در اختیار آنان قرار گیرد.

وی در پایان این بازدید سرزده از خدمات کارکنان داروخانه قدردانی و تشکر کرد و ضمن خداقوت به پرسنل داروخانه بیان کرد: درخصوص کمبودهای دارویی تدبیرهای لازم اندیشیده خواهد شد تا مردم عزیز ایران بتوانند به سهولت داروهای مورد نیاز خود را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب تهیه کنند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha