برپایی کلینیک شبانه‌روزی فدراسیون پزشکی در بحرین

تهران- ایرنا- کلینیک شبانه‌روزی فدراسیون پزشکی - ورزشی به منظور ارایه خدمات به کاروان ورزشی ایران در محل دهکده بازی‌های پاراآسیایی جوانان در بحرین راه‌اندازی شد.

به گزارش ایرنا، بازی‌های پاراآسیایی جوانان روزهای ۱۱ تا ۱۵ آذرماه در کشور بحرین برگزار می‌شود. لاله حاکمی نایب رئیس و صدرالدین آقاخانی و فاطمه ایزک جمالی به عنوان گروه پزشکی فدراسیون پزشکی - ورزشی، اعزام شدند.

لاله حاکمی نایب رئیس فدراسیون پزشکی - ورزشی در خصوص خدمات پزشکی به ورزشکاران، گفت: فدراسیون پزشکی - ورزشی در رویدادهای بین‌المللی بزرگ، پیش از اعزام، حین برگزاری و پس از پایان بازی‌ها خدمات پزشکی به ورزشکاران کشورمان را ارایه می‌دهد.

وی افزود: پس از ورود کاروان به دهکده بازی‌ها در بحرین، کلینیک فدراسیون دایر شد و به صورت شبانه‌روزی به اعضای کاروان کشورمان خدمات پزشکی ارایه می‌دهد.

حاکمی خاطرنشان کرد: شرکت در جلسات هماهنگی پزشکی و کلاس‌بندی پزشکی، پوشش پزشکی اردوها و مسابقات ملی پوشان کشورمان نیز در دستور کار کادر پزشکی قرار دارد.

چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی جوانان بحرین ۱۱ آذرماه و با حضور حدود ۸۰۰ ورزشکار در ۹ رشته ورزشی آغاز می‌شود.

کاروان ایران هم با ترکیب ۱۶۵ ورزشکار در رشته‌های پاراتنیس روی میز، پارابدمینتون، پاراتکواندو، گلبال، پارادو و میدانی، پارا شنا، پاراوزنه برداری، بوچیا و بسکتبال با ویلچر عازم این رویداد شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha