اجازه نمی‌دهیم شکافی میان مجلس و دولت ایجاد شود

تهران- ایرنا- رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: با درایت اجازه نمی‌دهیم میان مجلس و دولت شکافی ایجاد شود و دولت باید اراده قوی برای حل مشکلات داشته باشد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، ولی اسماعیلی در نشست علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: یکی از مشکلات مردم و جوانان بیکاری است، مادران و پدران نگران آینده فرزندشان هستند در بودجه ۱۴۰۰ ظرفیتی برای رفع موانع اشتغال‌زایی در نظر گرفته شده است که همت و اراده دولت را می‌طلبد. دولت در واکسیناسیون ثابت کرده است که توان لازم را برای انجام چنین اقداماتی دارد.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم تخصیص اعتبارات به پروژه‌های عمرانی و عدم علاقه پیمانکاران به اوراق، افزود: اکثر پروژه‌ها رها شده است همچنین وزیر راه و نیرو باید بدانند که اگر از الان برنامه‌ای نداشته باشند صدای العطش مردم در سال آینده بلند می‌شود و همچنین راههای اصلی و فرعی دیگر رمقی نخواهند داشت و شبیه مناطق جنگ‌زده خواهیم شد.

اسماعیلی ادامه داد: مردم به دولت سیزدهم امید بسته اند و ما با درایت اجازه نمی‌دهیم بین مجلس و  دولت شکافی ایجاد شود با این حال دولت باید اراده قوی برای حل مشکلات داشته باشد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha