۹ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۲۰
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 84560495
۰ نفر

برچسب‌ها

۸۳ سارق حرفه ای در کرج بازداشت شدند

کرج - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب کرج با اشاره به اجرای ۲ مرحله طرح ارتقای امنیت اجتماعی، از بازداشت ۸۳ سارق و جمع آوری ۱۳۵ معتاد متجاهر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی دادگستری البرز، حسن مددی با بیان اینکه در روزهای اخیر ۲ مرحله اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در راستای اقدامات قرارگاه مقابله با سرقت در دستور کار نیروی انتظامی کرج قرار گرفته است، گفت: در مرحله نخست که به مدت ۴۸ ساعت انجام شد ۳۶ سارق حرفه ای شناسایی و بازداشت شدند.
وی افزود: از سارقان مقادیر زیادی اموال مسروقه، ۱۴ دستگاه خودرو، یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه، ۶۷ پلاک مخدوش خودرو و ۶۳ دستگاه موتورسیکلت فاقد مدارک کشف و ضبط شده است. 
دادستان عمومی و انقلاب کرج با بیان اینکه در مرحله دوم این طرح نیز ۴۷ سارق دستگیر شدند متذکر شد: در این مرحله ۸۱ خودروی پلاک مخدوش و ۴۷ دستگاه موتورسیکلت فاقد مدارک توقیف شد.
وی با اشاره به اینکه در ۲مرحله از اجرای این طرح مجموعا  ۸۳ سارق شناسایی و بازداشت شدند بیان داشت:  در این مراحل همچنین در مجموع  ۱۳۵ معتاد متجاهر جمع آوری و برای طی کردن مراحل درمانی به مراکز بازپروری معرفی شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha