عضو کمیسیون بهداشت: مدیران پشت میزنشین آفت دولت و ملت هستند

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران ناکارآمد و بی‌تجربه آفت دولت و ملت که هدفشان حفظ جایگاه و منافع فردی خود واطرافیانشان است، کشور را با چالش جدی روبرو می‌کنند .

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا؛ رضا آریان‌پور در نشست علنی امروز-سه شنبه- مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود خطاب به رییس جمهوری گفت: دو گروه از مدیران برای دولت و ملت آفت هستند آنها در سال‌های آتی، آرزوها، برنامه‌ها و اهدافی را که برای مردم دارید، به قهقرا خواهند برد و کشور را با چالش روبرو می‌کنند؛ گروه اول مدیران ناکارآمد، بی‌برنامه، پشت میزنشین و بی‌انگیزه به جامانده از دولت سابق هستند که هدف نهایی آنها حفظ جایگاه و منافع فردی و اطرافیان است که از این دست مدیران در وزارتخانه‌های استانی و شهرستانی فراوان داریم. این افراد از لابی‌های مختلفی برای حفظ خود استفاده می‌کنند و متأسفانه گاهی ما نمایندگان هستیم که لابی این مدیران می‌شویم.

آریان پور اضافه کرد: گروه دوم مدیرانی هستند که طاقت طی کردن پله‌های ترقی را به صورت تدریجی نداشته و بدون داشتن دانش، تجربه و رزومه و صلاحیت لازم به مدت کافی به مدد دوستی و رفاقت و روابط فامیلی، در رده‌های مدیریتی شهرستانی، استانی و گاهی ملی قرار می‌گیرند و یک شبه راه چندین ساله را طی می‌کنند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باعث تأسف و تأثر است که گاه نیروهای خبره، نخبه، دلسوز و مردمی به بهانه‌های مختلف در حاشیه قرار می‌گیرند و افرادی بدون صلاحیت با استفاده از لابی‌های مختلف در رأس مدیریت‌های حساس قرار می‌گیرند.

وی افزود: آنچه در شرایط سخت کنونی کشور به قلب مردم آرامش داده و آنها را به آینده امیدوار می‌کند، چهره نورانی، دلسوز، مصمم و آرام شخص مقام معظم رهبری و آیت الله رییسی است در غیر این صورت از بسیاری از مدیرانی که آنها را می‌شناسیم، شفایی برای دردهای مردم حاصل نمی‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha