سرمایه‌گذاری در برنامه‌های فرهنگی از مولفه‌های اثرگذار در نهاجا است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش در دیدار با مسئولین فرهنگی این نیرو  اظهار کرد: یکی از مولفه‌های مهم، قابل توجه و اثرگذار در نیروی هوایی ارتش، سرمایه‌گذاری در امور فرهنگی و رسانه‌ای است.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از نیروی هوایی ارتش، سرتیپ خلبان حمید واحدی در دیدار مسئولین فرهنگی این نیرو که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا برگزار شد با بیان اینکه کار فرهنگی صرفا هزینه نیست و سرمایه‌گذاری برای آیندگان است، گفت: امور فرهنگی یکی از مولفه‌های مهم، قابل توجه و اثرگذار در نیروی هوایی ارتش است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: سرمایه‌گذاری در امور فرهنگی و رسانه‌ای و اجرای برنامه‌های فرهنگی، علمی، عقیدتی و اخلاقی از رسالت‌های مهم و همسو با این نیرو است.

واحدی با بیان اینکه فعالیت در مباحث فرهنگی منشا بسیاری از نیازهای کنونی جامعه است، تصریح کرد: در راستای رشد و پیشرفت فرهنگ جمعی، ارتقاء روحیه معنویت در کارکنان، خانواده‌ها و سربازان از مسائلی است که باید توجه بیشتری به آن صورت گیرد و نقش کارکنان فرهنگی در این موضوع به مانند راهبری کاربلد و خبره است که می‌تواند به خواسته‌ها و نیازهای فرهنگی، اجتماعی اقشار جامعه جواب دهد.

در ادامه رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه تبلیغات از سلاح جنگی هم برنده‌تر است، عنوان کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) باید همانگونه که به مسائل عملیاتی اهمیت داده می‌شود به مسائل فرهنگی و معنویت نیز پرداخته شود و این وظیفه حساس و تاثیرگذار بر عهده مسئولین فرهنگی می‌باشد که بحمدالله تا به امروز ما شاهد موفقیت و رشد در این حوزه بوده‌ایم.

حجت‌الاسلام قاضی با بیان اینکه دنیای امروز دنیای ارتباطات است و نقش بخش‌های فرهنگی همسویی با دنیای امروزی است، افزود: در حال حاضر حرف اول و آخر را ارتباطات و رسانه می‌زند و این شیوه نوینی است از تقابل قدرت تکنولوژی همگام با نیروی انسانی که تعیین کننده برخی از رویدادهای آینده می‌باشد.

در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین بنیادی معاون فرهنگی و روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی نهاجا با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی انجام شده در این مجموعه اظهار کرد: یکی از فعالیت‌های این اداره با توجه به موضوعات مطرح شده، انعکاس اخبار و مباحث انجام شده در نیروی هوایی است و کارکنان این اداره سعی شان بر این است تا تاریخچه نیروی هوایی به بهترین نحو ثبت و ضبط شود.

وی تصریح کرد: خبر مولفه‌ای است که به صورت لحظه‌ای باید نگارش و مخابره شود از این رو پیشنهاد ما بر ارتقاء سطح تعامل ما بین فرماندهی و روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی برای افزایش کیفیت فعالیت‌های این اداره است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha