ووشوکاران سیستان و بلوچستان ۲ مدال طلای کشوری را از آن خود کردند

زاهدان- ایرنا- رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: پویا آذرنگ و محمدرضا ریگی ۲ ووشوکار این استان در رقابت‌های قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی موفق به کسب مدال طلا شدند.

عباس شیبک روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این دوره از رقابت‌ها در قشم برگزار شد که نفرات برتر آن پس از دعوت به اردوی تیم ملی به رقابت‌های آسیایی هانگژ و چین اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: تیم ووشو سیستان وبلوچستان با پنج سانداکار،۲ مربی و یک داور در این رقابت‌ها حضور داشت که توانست با درخشش بی نظیر خود به عنوان پدیده این رقابت‌ها  ۲ مدال طلا کسب کند.

 رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: در مجموع تیم ووشو استان با کسب ۲ مدال طلا عنوان چهارم رقابت‌های قهرمانی کشور را کسب کرد. 

وی خاطرنشان کرد: ووشو به عنوان یکی از رشته‌های ورزشی پرطرفدار توانسته با فعالیت در بیشتر شهرستان‌های استان بیش‌از سه هزار ورزشکار را جذب کند که از این تعداد افزون‌بر یکهزار و ۱۵۰ نفر را بانوان تشکیل می‌دهند.
به گزارش ایرنا هم‌اینک افزون‌بر ۴۶ هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود ۵۰ هیات استانی و ۵۰۰ هیات شهرستانی در این استان مشغول فعالیت هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha