پلیس راهور همدان: تقاطع غیرهمسطح شهید قهاری برای عملیات فنی مسدود شد

همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت که تقاطع غیرهمسطح شهید قهاری (پل روگذر میدان بار) از سمت بلوار شهید رجایی به بلوار آیت الله نجفی به منظور اجرای عملیات فنی و بهسازی از امروز /سه‌ شنبه/ مسدود شد.

سرهنگ «فرخ جمالی» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بلوار به درخواست شهرداری و با موافقت پلیس راهور به مدت یک هفته تا ۱۰ روز با هدف بهسازی مسیر برای خودروها مسدود شده است.

وی از رانندگانی که قصد عبور از بلوار شهید رجایی به سمت بلوار نجفی و ارتش را دارند خواست تا پایان تعمیرات فنی و مهندسی از مسیر بلوار سید جمال، دوبرگردان برای عزیمت به سمت بلوار ارتش و آیت الله نجفی استفاده کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان اضافه کرد: با توجه به اینکه مسدود شدن تقاطع غیر همسطح میدان بار احتمال ترافیک در مسیر بلوار سیدجمال به سمت چراغ قرمز را افزایش می دهد به رانندگان توصیه می شود کمتر از بلوار شهید «رجایی» تردد داشته باشند.

سرهنگ جمالی گفت: اجرای عملیات فنی برای بهسازی درزهای انبساطی تقاطع غیر همسطح شهید قهاری با هدف پیشگیری از بروز آسیب در فصول مختلف در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه اجرای این عملیات فنی و تعمیراتی هر هشت سال یکبار در تقاطع های غیرهمسطح ضروری است، اظهار داشت: تعمیرات فنی و مهندسی مسیر رفت و برگشت پل روگذر تختی و خواجه رشید ماه گذشته اجرایی شده و سطح سوم پل میدان بار نیز به تازگی به اتمام رسیده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha