استاندار همدان: سرمایه‌گذاران بخش تولید را حمایت می‌کنیم

همدان- ایرنا- استاندار همدان بر توسعه اقتصادی استان و جلب مشارکت بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: تمامی کسانی که در زمینه تولید و اشتغال سرمایه گذاری کنند مورد حمایت و پشتیبانی ما قرار می‌گیرند.

به گزارش ایرنا، «علیرضا قاسمی‌ فرزاد» روز سه‌شنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان، اظهار داشت: بهره برداران معدن و صاحبان صنایع و کارخانجات همگی جز تولیدکنندگان محسوب می شوند و رفع مشکلات و موانع آنها باید در اولویت برنامه مدیران استان قرار گیرد.

وی اضافه کرد: تولیدکنندگان به استناد مجوز ما وارد چرخه کار و فعالیت شده اند و ما باید از مجوز صادر شده در سازمان های صمت و جهادکشاورزی دفاع کرده و حلال مسائل و گرفتاری های آنان باشیم.

استاندار همدان با اشاره به برخی نارضایتی ها در روستاها به واسطه فعالیت های معدنی گفت: بهره برداران معادن وارد رابطه تعامل و دوستی با بومیان این مناطق شوند تا بتوانند در این فضای مسالمت آمیز به کار و فعالیت خود ادامه بدهند.

وی تاکید کرد: رفع و رجوع برخی مشکلات روستائیان و مشارکت در عمران و آبادانی روستاها راهکارهایی است که می تواند اهالی روستا را به فعالیت های معدنی دلگرم کند.

قاسمی فرزاد با بیان اینکه منابعی که به معادن واگذار می‌شود انفال و امانت است به بهره برداران توصیه کرد: بخشی از سود خود را در روستاها سرمایه گذاری کنند تا برای آنها به سرمایه اجتماعی تبدیل شود.

استاندار همدان با اشاره به فعالیت ۳۰۰ واحد معدنی در استان گفت: تولیدات این گروه در رونق اقتصادی استان بسیار تاثیرگذار است و مانع زدایی از آنها مانند سایر تولیدکنندگان در دستور کار قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha