همکاری سپاه پاسداران در مدیریت کرونا در سیستان وبلوچستان مثال‌زدنی است

زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان با اشاره به اینکه همکاری سپاه پاسداران در مدیریت کرونا مثال‌زدنی است گفت: در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با تشکیل تیم‌های رهگیری، مراقبتی و نظارتی موفقیت‌های خوبی در مهار این ویروس در سیستان و بلوچستان داشته‌ایم.

به گزارش ایرنا محمد هاشمی شهری شامگاه دوشنبه در نشست با فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اظهارداشت: مساعدت و همکاری بسیج و سپاه پاسداران با تشکیل تیم‌های سیار واکسیناسیون قابل تحسین است.

وی با اشاره به اینکه در دوران کرونا نزدیک به ۶۰۰ تخت به ظرفیت تخت‌های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اضافه شد افزود: مدیر باید دارای روحیه ایثارگری باشد و با روحیه جهادی بایستی محرومیت را از چهره سیستان و بلوچستان برچیند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان خاطرنشان کرد: اطلاعات کافی از میزان سرایت واریانت اومیکرون که در آفریقای جنوبی گسترش یافته هنوز در اختیار سازمان بهداشت جهانی قرار نگرفته است.

وی با اشاره به اینکه با توجه به پوشش کم واکسیناسیون در آفریقای جنوبی این ویروس اومیکرون در آن کشور جهش‌یافته است تصریح کرد: بهترین راه برای پیشگیری از این سویه و سایر سویه‌ها واکسینه شدن، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: فعالیت‌ها و اقدامات بسیار خوبی در هفته بسیج توسط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان انجام شده است.

سردار احمد شفائی افزود: با وجود همه دسیسه‌های دشمنان انقلاب اسلامی این تفکر و فرهنگ بسیجی در راستای خدمت کردن به مردم بوده که باعث ماندگاری نظام و خنثی نمودن همه توطئه‌های دشمنان و رمز موفقیت ماست.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha