درگیری طایفه‌ای در میرجاوه سیستان و بلوچستان یک کشته برجا گذاشت

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی میرجاوه سیستان و بلوچستان از درگیری طایفه‌ای در این شهرستان خبر داد و گفت: در این درگیری چهار نفر مصدوم و یک نفر جان خود را از دست داد.  

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس سرهنگ اسماعیل عزیزی اظهارداشت: با توجه به اطلاعات به دست آمده تعداد پنج نفر از یک طایفه که در حال تردد با ۲ دستگاه خودرو تویوتا در شهرستان میرجاوه به سمت ریگ ملک بودند مورد حمله مسلحانه افراد ناشناس قرار می‌گیرند. 
وی افزود: متاسفانه هر پنج نفر در این درگیری به شدت مجروح شده و یکی از مصدومان به هویت حاج کریم گمشادزهی که از بزرگان و ریش‌سفیدان این طایفه‌ بود به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و چهار نفر دیگر نیز به علت وخامت حال جسمانی جهت مداوا و ادامه مراحل درمانی به بیمارستانی در شهر زاهدان منتقل شدند. 
فرمانده انتظامی میرجاوه بیان کرد: از همان دقایق نخست این گزارش به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ ، تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی فرد و یا افراد دخیل در این درگیری آغاز شده است. 
وی با بیان اینکه مراحل برخورد قضایی با خاطیان این درگیری با تشکیل پرونده و با هماهنگی مرجع قضایی در حال پیگیری است خاطرنشان کرد: پلیس با هرگونه اخلال در نظم عمومی قاطع و بدون اغماض برخورد خواهد کرد و اطلاعات تکمیلی در این خصوص نیز متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha