انتخابی جام‌جهانی بسکتبال؛ بحرین در خانه هم مغلوب بلندقامتان ایران شد

تهران- ایرنا- تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدار خود در پنجره نخست انتخابی جام‌جهانی با نتیجه ۱۰۰ بر ۶۴ مقابل بحرین را شکست داد.

به گزارش ایرنا،‌ تیم ملی بسکتبال کشورمان در دومین بازی خود در پنجره نخست انتخابی جام جهانی از ساعت ۱۹:۳۰ امروز دوشنبه در ورزشگاه خلیفه بحرین برابر تیم ملی این کشور به میدان رفت.

در این بازی مصطفی هاشمی تیم ایران را با ترکیب سجاد مشایخی، بهنام یخچالی، محمد جمشیدی، ارسلان کاظمی و محمد حسن‌زاده به میدان فرستاد. ملی‌پوشان کشورمان در این دیدار در هر ۴ کوارتر تیم پیروز میدان بودند و موفق شدند با نتایج ۲۴ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۸، ۲۳ بر ۱۵ و  ۲۸ بر ۱۴ به برتری برسند.

تیم ملی بسکتبال ایران در نخستین پنجره انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۳ در دیداری خانگی با نتیجه ۸۲ بر ۶۶ بحرین را شکست داد و کارش را با پیروزی آغاز کرد.

ملی پوشان بسکتبال کشورمان در مسیر جام جهانی ۲۰۲۳ و در پنجره نخست انتخابی امروز دوشنبه در منامه دیدار برگشت خود را برابر این تیم برگزار کردند که در این بازی نیز برتری با نتیجه ۱۰۰ بر ۶۴ به سود شاگردان هاشمی بود.

ملی‌پوشان بسکتبال ایران در گام بعدی روز سه‌شنبه ۵ اسفند ماه میزبان قزاقستان خواهند بود و روز هشتم این ماه نیز در تالار بسکتبال مجموعه آزادی از سوریه پذیرایی می‌کند.

شاگردان مصطفی هاشمی در روزهای دهم و سیزدهم تیرماه سال آینده نیز به ترتیب در دیداری خارج از خانه برابر قزاقستان و سوریه قرار می‌گیرند. در پایان مرحله اول رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۳ که شامل پنجره اول، دوم و سوم است سه تیم برتر هر گروه به مرحله دوم مسابقات انتخابی که شامل پنجره‌های چهارم تا ششم می‌شود، صعود خواهند کرد.

براین اساس ۱۲ تیم از منطقه آسیا – اقیانوسیه به مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳ راه پیدا می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha