آیندگان هرمرگان لیگ برتر فوتسال جوانان کشور را با پیروزی آغاز کرد

بندرعباس- ایرنا- تیم آیندگان هرمزگان نخستین دیدار خود در مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال جوانان کشور ‌در برابر شهرداری ساوه را با پبروزی پشت سرگذاشت.

به گزارش دوشنبه شب ایرنا، در این دیدار شاگردان هادی دزوال در تیم آیندگان هرمزگان در مصاف با تیم حریف به پیروزی چهار بر یک دست یافتند.
 در نیمه نخست تیم میهمان زود به گل رسید و «ساسان پور شفتی» در دقیقه ۲ با ضربه ای دقیق  دروازه آیندگان هرمزگان را باز کرد. 
تیم آیندگان که انتطار چنین گل زود هنگامی را نداشتند با حمله های پی درپی دروازه حریف را به خطر انداختند اما با کم دقتی چند موقعیت گل را از دست دادند.
سرانجام «محمد امین فارسی» قفل دروازه شهرداری ساوه را با یک شوت زیبا گشود و یک دقیقه بعد «امیر حسین دهقانی» برای بار دوم دروازه بان حریف را تسلیم خود کرد تا نیمه نخست ۲ بر یک با پیروزی به رختکن بروند.
 در نیمه دوم نیز نماینده هرمزگان باز هم دست از حمله های خود نکشید و با ۲ گل «امیر حسین دهقانی» و «مهدی مهرنیا» با نتیجه چار بر یک در نخستین گام با یک پیروزی دلچسب به عنوان مدعی قهرمانی ظاهر شد.   
نماینده‌ هرمزگان در دیدار دوم فردا سه شنبه ساعت ۱۶ به مصاف گیتی پسند اصفهان می رود.
  لیگ برتر فوتسال جوانان کشور در مرحله نهایی با حضور چهار تیم گیتی پسند اصفهان، شهدای گمنام تبریز ، شهرداری ساوه و آیندگان هرمزگان به میزبانی هرمزگان در سالن فجر بندرعباس برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha