اعتراض رسمی باشگاه استقلال؛ «اکبریان» ۲ پنالتی ما را نگرفت

تهران- ایرنا- باشگاه استقلال به صورت رسمی به نحوه قضاوت «محمدرضا اکبریان» داور دیدار بازی با صنعت‌نفت‌ آبادان اعتراض کرد.

به گزارش ایرنا، مهم‌ترین اتفاق داوری نیمه نخست بازی امروز (دوشنبه) صنعت نفت آبادان و استقلال در دقیقه ۲۶ رخ داد. لحظه‌ای‌ که کوین یامگا با تکل‌ محمد طیبی در محوطه جریمه آبادانی‌ها سرنگون شد و در حالی که فرهاد مجیدی با اعتراضات تندش اعتقاد به خطای پنالتی داشت، محمدرضا اکبریان قاضی میدان دستور به ادامه بازی داد.

بعد از به صدا در آمدن سوت پایان بازی اما مجموعه باشگاه استقلال نسبت به این صحنه مشکوک معترض شد. این دیدار با تساوی یک بر یک همراه شد.

رسانه رسمی باشگاه استقلال در این باره نوشت: باشگاه استقلال قبل از مسابقه امروز با ارسال نامه رسمی به سازمان لیگ، نسبت به انتخاب محمدرضا اکبریان برای قضاوت این مسابقه اعتراض کرده بود اما نتیجه‌ای نداشت و ویدیوهای گرفته شده توسط دوربین باشگاه استقلال به وضوح نشان می‌دهد که دو پنالتی مسلم در هر دو نیمه مسابقه امروز به نفع استقلال گرفته نشده است. خطای پنالتی اول بر روی یامگا انجام شد و پنالتی دوم هم خطای هند مهدی حنفی، بازیکن شماره ۷۲ تیم صنعت نفت آبادان در محوطه جریمه این تیم اتفاق افتاد.

اعتراض رسمی باشگاه استقلال؛ «اکبریان» ۲ پنالتی ما را نگرفت

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha