منصوریان: کیفیت بازی تیم‌های لیگ برتری نزدیک به هم است

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: در بازی امشب برابر استقلال نشان دادیم تفاوتی بین بازی ۲ تیم نیست و به لحاظ کیفیت بازی تیم‌های لیگ برتر نزدیک به هم است.

به گزارش ایرنا علیرضا منصوریان شامگاه دوشنبه در نشست خبری پس از بازی تیم‌های صنعت‌نفت آبادان و استقلال تهران افزود: در نیمه اول خیلی زود به خواسته خود رسیدیم و روی کار تمرین شده به گل رسیدیم.

وی گفت: بازی با کیفیتی از سوی هر ۲ تیم ارایه شد و پس از گل، طبیعی بود رو به عقب بازی کنیم ضمن اینکه ۲ بازیکن تیم ما مصدوم بودند و با شرایط سخت بازی کردند.

سرمربی تیم صنعت‌ نفت آبادان ادامه داد: در نیمه دوم با ۲ تغییر شرایط را بهتر کردیم و زمانی که وارد بازی مالکانه شدیم فوق‌العاده خوب بودیم.

منصوریان بیان کرد: نیمه اول بازی در اختیار تیم استقلال بود اما در نیمه دوم بازی و مالکیت در اختیار صنعت‌نفت بود.

وی با تمجید از عملکرد داوری این دیدار گفت: تیم داوری امروز عملکرد قابل قبولی داشت و اگر در جریان بازی صحنه خاصی بود کارشناسان نظر خواهند داد.

منصوریان با بیان اینکه وقت برای نقد داوران نمی‌گذاریم زیرا ضرر خواهیم کرد افزود: امروز شاهد عملکرد منصفانه تیم داوری بودیم.

وی بیان کرد:تیم‌های لیگ برتر در یک سطح هستند و هیچ  تیمی برتر از دیگر تیم‌ها نیست و تنها تفاوت بین تیم‌های ایرانی بضاعت مالی آنها است.

سرمربی نفت آبادان گفت: به تیمم افتخار می‌کنم و اگر امروز کمی خوش شانس بودیم سه امتیاز را کسب می‌کردیم.

وی ادامه داد: در بازی‌های بعدی باید با دقت بیشتری وارد زمین شویم تا پیروز میدان باشیم.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان عصر دوشنبه از هفته هفتم رقابت های لیگ برتر برابر میهمانش استقلال تهران به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha