تساوی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در نیمه نخست

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نخست دیدار خانگی برابر نفت مسجدسلیمان به تساوی بدون گل بسنده کرد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس در هفتمین دیدار فصل خود، از ساعت ۱۸ امروز دوشنبه با قضاوت «کوپال ناظمی» در ورزشگاه آزادی در غیاب هواداران خود به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت که نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

با توجه به نتایج دیدارهای امروز سرخپوشان می‌توانند در صورت برتری در این دیدار تا رده دوم جدول بالا بیایند و به همین خاطر شاگردان یحیی گل‌محمدی انگیزه زیادی در این دیدار داشتند.

نفت مسجدسلیمان هم که سه هفته بود طعم پیروزی را نچشیده و در دو بازی اخیر خود شکست خورده است، دنبال قطع نوار شکست‌هایش است.

به هر حال به خاطر مشکل سازمان لیگ و شرکت توسعه و تجهیز این دیدار با حدود ۳۰ دقیقه تاخیر برگزار شد.

در دقیقه ۵ اولین خطر جدی بازی شکل گرفت که محسن زاده ضربه وحید امیری را مهار کرد. یک دقیقه بعد روی ضد حمله، بازیکن مسجد سلیمان در موقعیت خوب گلزنی قرار گرفت که حامد لک با عکس العملی زیبا مانع فروپاشی دروازه تیمش شد.

سه دقیقه بعد محمد بلبلی چسبیده به محوطه جریمه پرسپولیس برای تیمش یک ضربه ایستگاهی گرفت که ضربه این بازیکن به دیوار دفاعی برخورد کرد.

در دقیقه ۲۶ محمد بلبلی به خاطر مصدومیت مجبور به ترک زمین بازی شد.

در دقیقه ۲۸ توپ با دست علی عبدالله زاده مدافع نفت سمجد سلیمان برخورد کرد و پرسپولیسی‌ها معتقد بودند که خطای پنالتی رخ داده است اما داور چنین اعتقادی نداشت.

داور برای نیمه نخست سه دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت.

در ادامه نیز تیم‌ها نتوانستند موقعیت جدی داشته باشند و نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

ترکیب پرسپولیس:

حامد لک، فرشاد فرجی، علی نعمتی، سعید آقایی ، مهدی شیری، میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا، مهدی ترابی، وحید امیری، مهدی عبدی و عیسی آل‌کثیر.

ترکیب نفت مسجد سلیمان:

علی محسن زاده، مجتبی لطفی، محمد بلبلی، امیر روستایی، میثم نقی زاده، محمد مهدی احمدی، مجید عیدی، مسلم مجدمی، سجاد حیدری، علی عبدالله زاده، هاتف نادری

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha