خدمت‌رسانی به حاشیه‌نشینان چابهار ضروری است

چابهار - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر چابهار با بیان اینکه خدمت‌رسانی به حاشیه‌نشینان چابهار ضروری است گفت: امیدواریم به اهالی حاشیه‌نشین این شهرستان توجه بیشتری شود.

به گزارش ایرنا، رئیس شورای اسلامی شهر چابهار روز دوشنبه در نشست با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: خانوارهای زیادی چشم انتظار تحت‌پوشش قرار گرفتنِ در کمیته امداد امام خمینی هستند که نیاز است هر چه سریعتر مشکلات آنها پیگیری و مورد حمایت قرار گیرند.

رحیم جدگال افزود: شورای اسلامی شهر چابهار پیگیر مطالبات و مشکلات مردم بوده و بارها مشکلات مددجویان و افراد زیرپوشش را پیگیری کرده است و این قشر نیازمند حمایت مادی و معنوی بیشتر هستند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان چابهار نیز اظهار داشت: ساخت مسکن مددجویان، حمایت از دانش‌آموزان و دانشجویان برای ادامه تحصیل، تلاش برای اشتغالزایی بیشتر، ارائه تسهیلات ارزان قیمت، افتتاح نمایندگی کمیته امداد در بخش پیرسهراب از مهمترین درخواست‌ها است.

عمر بلوچ بر تامین کمک‌هزینه جهیزیه و ایجاد و تجهیز مراکز آموزشی برای آموختن مهارت‌های مورد نیاز بازارکار تاکید کرد و افزود: تجهیزات فنی و حرفه‌ای و سایر دستگاه‌ها برای ایجاد اشتغال و آموزش نیروی انسانی در حوزه‌های فنی کافی نیست لذا کمیته امداد نیز به این حوزه‌ها ورود کنند.

وی با اشاره به ۱۲ هزار خانوار با ۲۳ هزار نفر جمعیت زیرپوشش کمیته امدادامام خمینی (ره) در چابهار، خاطرنشان کرد: این جمعیت قابل توجه نیازمند ارائه مطلوب خدمات بهداشتی و درمانی و رفاهی است با این اوصاف باید جدی‌تر در خدمات رسانی به جامعه هدف ورود شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان چابهار خواهان ارتقای چارت تشکیلاتی اداره کمیته امداد به معاونت اداره کل شد و افزود: امیدواریم شاهد تحول و حل بسیاری از مشکلات پیش روی افراد تحت‌پوشش باشیم.

 کمیته امداد، محدودیتی در پوشش افراد پشت‌نوبتی ندارد

 کمیته امداد، محدودیتی در پوشش افراد پشت‌نوبتی ندارد

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha