۸ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۵۸
کد خبرنگار: 1367
کد خبر: 84559611
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۷ هزار نفر کاشانی در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند

کاشان - ایرنا - فرماندار ویژه کاشان گفت: ۱۷ هزار نفر در این شهرستان تاکنون در طرح جدید اقدام ملی با عنوان نهضت مسکن ثبت نام کرده‌اند.

علی‌اکبر مرتضایی روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: با پیگیری‌های انجام‌شده در شهر کاشان مجتمع‌های ۷۰۰، ۲۹۴، ۲۵۰، ۲۰۰ و ۱۹۶ واحدی در اختیار متقاضیان نهایی قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به اینکه در شهر برزک ۴۴ قطعه، قمصر ۱۴۵ و جوشقان قالی ۳۰ قطعه زمین برای ساخت واحد مسکونی اختصاص داده‌شده است، اظهار داشت: برای شهرهای مشکات و کامو و چوگان نیز تصمیم‌گیری شده که در آینده اعلام می‌شود.
فرماندار کاشان بابیان اینکه واحدهای مسکونی با زیربنای ۸۵ تا ۹۲ مترمربع  ساخته خواهد شد، گفت: متقاضیان واجد شرایط تا ۱۵ آذر امسال برای ثبت‌نام در سامانه www.saman.mrud.ir فرصت دارند.
وی خانه‌دار شدن جوانان را از نیازهای مهم جامعه بیان و اضافه کرد: افزایش بی‌رویه قیمت زمین و مسکن قشر زیادی از جامعه را در خرید مسکن ناتوان کرده که امید است در دولت سیزدهم با اجرای صحیح طرح اقدام ملی مسکن توسط مدیران استانی و شهرستانی بیشتر جوانان و افراد فاقد مسکن صاحب‌خانه شوند. 
مرتضایی در خصوص اجرای طرح مسکن محرومان در روستاها نیز توضیح داد: به ثمر رساندن طرح مسکن محرومان برای روستاییان هم دارای اهمیت است و باید با جدیت دنبال شود تا ضمن خانه‌دار شدن جوانان در روستاها از مهاجرت به شهر نیز پیشگیری شود.
شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله حدود ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha