فیلم «به خودمان رحم کنیم» در کانون مساجد شمیل بندرعباس کلید خورد

بندرعباس- ایرنا- ساخت فیلم کوتاه «به خودمان رحم کنیم» با محوریت چالش های اجتماعی در دفتر کانون های مساجد بخش شمیل شهرستان بندرعباس کلید خورد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی ستاد کانون‌های مساجد هرمزگان، تصویربرداری فیلم کوتاه «به خودمان رحم کنیم» به نویسندگی و کارگردانی کیوان راه شبدیزخواه در زمین‌های کشاورزی روستای سرزه آل مهتران بخش شمیل بندرعباس آغاز شده است.

کرامت راه شبدیزخواه، مدیرکانون شهید تراهی روستای سرزه آل مهتران شمیل بندرعباس گفت:«به خودمان رحم کنیم»، فیلمی کوتاه با موضوع چالش‌های اجتماعی است که به موضوع زندگی برخی از افراد که با اعمال خود، نه تنها به آحاد مردم حتی به خودشان و خانواده خود نیز ظلم می‌کنند، می‌پردازد.

وی افزود: کیوان راه شبدیز خواه، مسعود مصلح زاده، ولی‌الله مصلح زاده، فرشاد استوی، ابوالضل استوی، علی اکبر جاور، یاسین تشکری، روح الله زارعی و عبدالرحیم خف در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

به گفته این فعال فرهنگی هنری، کار تصویری برداری این فیلم تا پایان هفته جاری به اتمام  می‌رسد و پس از تدوین و صداگذاری در سایت بچه‌های مسجد بارگذاری خواهد شد.

وی در پایان از آمادگی کانون شهید تراهی برای تولید فیلم‌های سینمایی و جذب بازیگر از تمامی کانون‌های فرهنگی هنری کشور خبرداد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha