تلاش‌های مخبر برای واکسیناسیون، مردم را به آرامش رساند

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: تلاش دولت برای واکسیناسیون عمومی، جامعه را به آرامش رساند و مجموعه اقدامات صورت گرفته قابل ستایش است.

حسن همتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا در مورد برنامه دولت برای واردات واکسن و پوشش صد میلیونی واکسیناسیون، در ۱۰۰ روز فعالیت دولت، گفت: در دولت گذشته یا واکسن پیدا نمی‌شد یا احتکار می‌شد، ولی از شروع دولت سید ابراهیم رییسی و تلاش‌های معاون اول،وضعیت رضایت‌بخش است و نتایج بالاتر از سطح انتظارات بوده است.

نماینده مردم تکاب و شاهین دژ (آذربایجان غربی) در مجلس یازدهم، ادامه داد: در حوزه مقابله با بیماری کرونا آرامش نسبی خوبی در کشور برقرار است. مردم برای دریافت واکسن دیگر نیاز به پارتی‌بازی ندارند. عملکرد دولت جدید از این بابت خوب است و مجموعه تلاش‌های صورت گرفته قابل ستایش است.

همتی با اشاره به سپری شدن مدت زمانی اندک از آغاز به کار دولت سیزدهم، یادآور شد: در حال حاضر بیش از این نباید از دولت انتظار داشته باشیم، چون این دولت تازه مستقر شده و نباید انتظار اقدامات اساسی در این مدت کوتاه داشته باشیم.

وی ابراز امیدواری کرد با به کارگیری مدیران جوان و تازه نفس در دولت و جابجایی مدیران قبلی که مسبب شرایط امروز کشور هستند شاهد نتایج مثبت در بخش‌های مختلف باشیم.

نماینده شاهین دژ و تکاب همچنین با اشاره به نوسان قیمت‌ها در بازار، گفت: البته این به معنای کم کاری دولت نیست زیرا همه می‌دانیم که دولت خرابه‌ای را از نظر اقتصادی و مالی تحویل گرفت و طبیعی است در ابتدای شروع به کار دولت این روند را شاهد باشیم.

همتی با تاکید بر اینکه مردم انتظار دارند مسوولان بیشتر در مورد قیمت‌ها ورود کنند، از تلاش و زحمات شبانه روزی دولت قدردانی و ابراز امیدواری کرد اصلاح قیمت‌ها با شیب ملایمی صورت گیرد و بازار به آرامش برسد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha