آبدانان به شهرستان های با وضعیت آبی کرونا پیوست

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: آبدانان از وضعیت زرد کرونا به آبی تغییر کرد و شهرستان های آبی در استان به سه شهر افزایش یافت.

دکتر محمد کریمیان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: هم اکنون شهرستان های آبدانان، هلیلان و بدره در وضعیت آبی ، دره شهر، دهلران، سیروان، ملکشاهی، ایلام، ایوان، چوار و مهران در وضعیت زرد و چرداول در وضعیت نارنجی قرار دارند.

وی افزود: ۲۴ ساعت گذشته ۴۳ ابتلای جدید کرونا در استان شناسایی شده و مجموع مبتلایان استان به ۶۶ هزار و ۲۰۰ نفر افزایش یافته است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد: همچنین در شبانه روز گذشته ۱۴ بیمار جدید کرونایی در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری های موجود در استان ۷۴ نفر است.

دکتر کریمیان گفت: از بستری های جدید چهار نفر مربوط به ایلام، ۲ نفر ایوان، ۲ نفر چرداول، یک نفر آبدانان، ۲ نفر دهلران، یک نفر دره شهر، یک نفر ملکشاهی و یک نفر نفر نیز مربوط به مهران است.

وی یادآور شد: همچنین در شبانه روز گذشته یک فوتی ناشی از کرونا ثبت شد و مجموع فوتی های استان به هزار و ۱۶۱ نفر افزایش یافت و مجموع بهبودیافتگان نیز ۶۵ هزار و ۴۵۰ نفر است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha