دیدار رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح با مسوول آمادگی جسمانی ارتش سوریه

تهران- ایرنا- رییس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستادکل نیروهای مسلح ایران با مسوول آمادگی جسمانی ارتش سوریه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی در دیدار با سرتیپ هیثم، ضمن خوشامدگویی به وی و طرح موضوع لزوم ارتقای همکاری‌های ورزشی نیروهای مسلح ۲ کشور اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در راستای افزایش مناسبات با کشورهای اسلامی خواهان برقراری مراودات ورزشی عمیق‌تر با آن کشورها هستند.

وی افزود: درصدد انعقاد تفاهم‌نامه همکاری ورزشی نیروهای مسلح ۲ کشور ایران و سوریه در زمینه برگزاری مسابقات، انجام فعالیت‌های آموزشی همچون تربیت مربی و داور و همچنین پرداختن به امور علمی و پژوهشی دوجانبه در این حوزه هستیم.

امیر فولادی با اشاره به رشته‌های مورد توافق و ضرورت بررسی ابعاد مختلف تفاهم‌نامه یادشده، پیشنهاد کرد مسوولین ذیربط ۲ کشور ابتدا از امکانات ورزشی طرف مقابل، بازدید کنند و سپس مباحث نهایی شود.

در این دیدار سرتیپ هیثم نیز با تشکر و ابراز خرسندی از روابط دوستانه و دیرینه ایران و سوریه، گزارشی از رشته‌های ورزشی و وضعیت آمادگی جسمانی نیروهای نظامی سوریه ارائه و با استقبال از پیشنهاد امیر فولادی، بر آمادگی نیروهای مسلح کشورش برای همکاری‌های مورد نظر بر اساس توافقات به عمل آمده، تاکید کرد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha