تکمیل ساختمان خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد سرعت می‌گیرد

یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت مسائل فرهنگی و نقش آن در توسعه همه جانبه ، خواستار تلاش لازم برای اتمام سریع تر ساختمان در دست اجرای خانه مطبوعات این استان شد.

به گزارش ایرنا، سید جواد هاشمی روز دوشنبه درحاشیه بازدید از ساختمان طرح در دست اجرای خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد ، پیشرفت فیزیکی ۷۰درصدی طرح را رضایتبخش خواند و اظهار داشت: کمتر پروژه ای در استان وجود دارد که با این مدت کم به وضعیت فعلی برسد.

هاشمی ابراز داشت: با توجه به اهمیت مسائل فرهنگی و نقش رسانه به عنوان استوانه و شاهرگ حیاتی میان مردم و بدنه اجرایی دولت تمام تلاش های لازم را برای اتمام این طرح مهم فرهنگی خواهم داشت.

وی ادامه داد: پیگیری و رایزنی های های لازم برای تخصیص اعتبار تکمیلی با استاندار انجام خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اعلام گزارشی از وضعیت پروژه ،گفت: این طرح در زمان استاندار وقت کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان آغاز شد.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر تکمیل خانه مطبوعات تاکید کرد

علی شهابی نسب افزود: سال گذشته ۳۰۰ میلیون تومان تخصیص نقد به این پروژه اختصاص یافت.

وی ادامه داد: امسال هم با دیوار کناری آن ۶۵۰ میلیون تومان اعتبار دارد که این مبلغ هم ۱۰۰ درصد تخصیص داده شده است.

شهابی نسب تاکید کرد: تنها پروژه ای که در استان در کوتاه ترین زمان ممکن به این مرحله رسیده ساختمان خانه مطبوعات استان بوده است.

وی ابراز داشت: به این پروژه توجه ویژه ای شده و تلاش شد در کمترین زمان به این مرحله برسد تا هدیه ای به خبرنگاران باشد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون یک میلیارد تومان برای این پروژه تخصیص ۱۰۰ درصد یافته است.

شهابی نسب  با اشاره به زیربنای ۲۵۰متر مربعی این پروژه اظهار داشت: اعتبارات امسال ۱۰۰ درصد تخصیص یافته و چنانچه روزنه ای باشد کمک خواهیم کرد تا پروژه هر چه سریع تر تحویل خبرنگاران داده شود.

همچنین محمد علی پیر سبزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید ضمن تشریح وضعیت پروژه از آغاز تاکنون، خواستار مساعدت لازم برای اتمام این پروژه شد.

ساختمان خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد در هفدهم خرداد ماه سال گذشته با حضور حسین کلانتری استاندار وقت کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی شد و مقرر شده بود که در پایان سال ۹۹ این پروژه به عنوان هدیه دولت به خبرنگاران استان تحویل داده شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha