نایب قهرمان دوومیدانی المپیک وارد ایران شد

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون دوومیدانی بلاروس و قهرمان سابق ماده پرتاب چکش جهان و نایب قهرمان المپیک برای عقد تفاهم‌نامه همکاری و دیدار با مسوولان فدراسیون کشورمان، وارد ایران شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، «ایوان تیخن» رییس فدراسیون دوومیدانی بلاروس که سابقه کسب چندین مدال جهانی و المپیک را در کارنامه دوران ورزشی خود دارد، بامداد امروز با استقبال هاشم صیامی و علی رضایی، دبیر فدراسیون وارد کشورمان شد.

نایب رییس کنفدراسیون دوومیدانی اروپا در بدو ورود به کشورمان ضمن ابراز خورسندی از سفر به جمهوری اسلامی ایران گفت: دوستان خوبی در میان ورزشکاران کشور شما دارم و همیشه رابطه نزدیک و تنگاتنگی با آنها داشته‌ام.

وی افزود: شناخت خوبی از پتانسیل‌های دوومیدانی ایران دارم و مطمئن هستم با همکاری یکدیگر می‌توانیم اتفاقات خوبی را برای ورزش دوومیدانی در هر ۲ کشور رقم بزنیم.

تیخن ادامه داد: امیدوارم در جریان این سفر تفاهمات خوبی میان روسای فدراسیون هر دو کشور ایران و بلاروس صورت پذیرد و این همکاری موجب برقراری تعاملات بیشتر و رشد و توسعه بیش از پیش دوومیدانی هر دو کشور در آینده نزدیک شود.

ایوان تیخن رییس فدراسیون دو و میدانی بلاروس قرار است در جریان اولین روز سفر به کشورمان پس از حضور در فدراسیون دو و میدانی با سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و همچنین کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک دیدار و پیرامون تعاملات و بسط و گسترش ورزش دو و میدانی بحث و گفت‌وگو داشته باشد.

وی ضمن عقد تفاهم‌نامه همکاری، یک کارگاه آموزشی ۲ روزه برای مربیان تخصصی ماده پرتاب چکش کشورمان در شهر ارومیه استان آذربایجان غربی برگزار می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha