تریلی حامل ۲۰ میلیارد تومان کالای قاچاق در تهران توقیف شد

تهران-ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از توقیف تریلی حامل کالاهای قاچاق با ارزش ۲۰ میلیارد تومان در این شهر خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ علی ولیپور گودرزی گفت: در پی اقدامات پیش دستانه و اشراف اطلاعاتی مامورین پلیس امنیت اقتصادی تریلی ولوو حامل بار قاچاق در محدوده بزرگراه آزادگان تهران توقیف و به همراه راننده به این پلیس منتقل شد.

وی اظهار داشت: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد کالا ها همگی خارجی بوده که در کارتن های ایرانی بسته بندی شده و فاقد هرگونه اسناد مثبته گمرکی می باشند.

ولیپور گودرزی افزود: در ادامه تحقیقات و شمارش صورت گرفته مشخص شد کالا ها شامل بیش از ۵۳۰ عدد انواع دستگاه های الکترونیکی آشپزخانه،بیش از ۱۸۰۰ قوطی و بسته انواع پودر بدنسازی، ۱۴ هزار عدد انواع قرص و ۸۵ هزار عدد انواع آمپول خارجی بودند که ارزش ریالی آن ها بیش از ۲۰ میلیارد تومان می باشد.

این مقام پلیس با بیان اینکه جلوگیری از قاچاق کالا از اهداف اصلی این پلیس می باشد خاطر نشان کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه کالای مشکوک به قاچاق و یا احتکار شده با این پلیس به شماره  ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha