۹ آذر ۱۴۰۰،‏ ۹:۱۶
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84559125
۱ نفر

برچسب‌ها

بیش از ۲۰ تن برنج ایرانی احتکار شده در زنجان کشف و ضبط شد

زنجان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی این استان موفق به کشف و ضبط ۲۰ تن و ۶۶۰ کیلوگرم برنج ایرانی شدند.

سرهنگ ایرج خانی پور، روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان برنج در داخل یک انباری در شهر زنجان احتکار شده بود که ماموران از محل این تخلف آگاه شده و بلافاصله وارد عمل شدند.

وی اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان با هماهنگی مقام قضایی، این انباری را مورد بازرسی قرار داده و موفق به کشف این مقدار برنج ایرانی شدند که در این رابطه نیز یک فرد متخلف دستگیر شد.

خانی پور با بیان اینکه کارشناسان مربوط ارزش این مقدار برنج کشف و ضبط شده را قریب ۱۰ میلیارد ریال برآورد کردند، تصریح کرد: این ماموریت پلیسی روز گذشته انجام شد و متهم دستگیر شده نیز پس از تشکیل و تکمیل پرونده به منظور اعمال قانون به مرجع قضایی معرفی شد.

سیگارهای خارجی قاچاق در زنجان کشف و ضبط شد

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان، ماموران پلیس اقتصادی این استان در پی اطلاع از وجود سیگارهای خارجی قاچاق در یک مغازه، موضوع را بلافاصله مورد تحقیق و بررسی قرار دادند تا از صحت و سقم آن آگاه شوند.

خانی پور، افزود: ماموران پس از محرز شدن موضوع، با هماهنگی مرجع قضایی وارد مغازه شده و موفق به کشف و ضبط ۱۰۶ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق شدند که در این رابطه نیز یک نفر به عنوان متهم دستگیر شد.

وی، اظهار داشت: کارشناسان ذیربط ارزش ریالی این تعداد سیگار خارجی قاچاق را ۴۱۰ میلیون ریال اعلام کردند که متهم نیز پس از تشکیل و تکمیل پرونده به مرجع قضایی تحویل شد تا مورد اعمال قانون قرار گیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha