شهردار همدان: تغییرات مدیریتی در راستای ایجاد تحول و خدمت به مردم است

همدان- ایرنا- شهردار همدان گفت که تغییر در ارکان مدیریتی شهرداری تنها با هدف ایجاد تحویل نوین در مسیر رشد و توسعه شهری، دستیابی به اهداف و برنامه‌های اجرایی و بهبود روند خدمت رسانی به مردم اجام می شود.

به گزارش ایرنا، «سیدمسعود حسینی» روز دوشنبه در آیین تودیع و معارفه معاونان قدیم و جدید برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری همدان، اظهار داشت: تغییر در هر حوزه کاری و مدیریتی امری طبیعی است و این جابجایی‌های مدیریتی در راستای بهره مندی از توانمندی افراد با هدف پیشبرد اهداف درون و برون سازمانی انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه برهمین اساس تغییر مدیران مجموعه مدیریت شهری هم امری طبیعی است، افزود: استفاده از تجربه مدیران گذشته و بکارگیری مدیران جوان، باانگیزه و پرانرژی رویکرد و برنامه اصلی در اعمال تغییرات مدیریتی شهرداری همدان است.

حسینی با قدردانی از تلاش و خدمت مجموعه مدیران شهرداری همدان، اظهار داشت: نقش و اثربخشی معاونت برنامه ریزی در بهبود و تسهیل فرایند کاری مدیریت شهری بسیار مهم است و تلاش برای تحقق اهداف و برنامه ها در حوزه های مالی(تامین اعتبار)، استفاده از فناوری های نوین و بروز و بهبود شرایط منابع و نیروهای انسانی از جمله انتظارات ویژه مجموعه از این معاون جدید برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی است.

شهردار همدان افزود: بهره گیری از تجارب و برنامه‌های جدید برای پیشرفت طرح ها و پروژه های شهرداری بسیار مهم است و برهمین اساس تغییرات مدیریتی با درنظر گرفتن این مهم و با رویکرد استفاده از این تجربیات انجام خواهد شد.

معاون جدید برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری همدان نیز در این آیین گفت: رویکرد اصلی مدیریت شهری همدان در دوره جدید کار جهادی مبتنی بر عدالت محوری است.

«مجتبی حمزه رستگار» افزود: تلاش می کنیم با این رویکرد و سیاستگذاری های متناسب در حوزه برنامه ریزی شاهد تحولات موثر و قابل توجهی در حوزه خدمتم به مردم و همچنین مجموعه شهرداری باشیم.

به گزارش ایرنا، در این آیین از خدمات و تلاش های «مرتضی حضرت زاده» معاون سابق برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری همدان نیز تجلیل شد. 

شهردار همدان همچنین به تازگی «حامد جلیلوند»  و «حجت کریمی جاوید» را به عنوان شهرداران مناطق یک و ۲ شهر همدان منصوب کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha