کارت رفاهی برای پیشکسوتان ورزش همدان صادر می‌شود

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: پیشکسوتان با دریافت کارت رفاهی از خدمات فرهنگی ورزشی این استان بهره مند می‌شوند.

«حمید سیفی» روز دوشنبه در دیدار با انجمن پیشکسوتان ورزش همدان اظهار داشت: پیشکسوتان سرمایه‌های فراموش نشدنی رشته‌های ورزشی هستند که باید به جایگاه وشان آن‌ها توجه جدی شود.

وی بیان کرد: در نظر داریم با ساماندهی کامل پیشکسوتان و ارائه کارت به آن‌ها از خدمات رفاهی، فرهنگی و ورزشی برخوردار شوند تا بتوانیم گوشه‌ای از تلاش‌ها و زحمات آنها را در عرصه ورزش و خدمت رسانی جبران کنیم.

سیفی با اشاره به اینکه پیشکسوتان می‌توانند به عنوان مشاور ارایه دهنده تجربه خود به هیات‌های ورزشی باشند، خاطرنشان کرد: بهره مندی از تجارب گرانبهای پیشکسوتان ورزشی در رشد و پیشرفت قهرمانان موثر است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر اینکه جایگاه پیشکسوتان همواره باید حفظ شود، افزود: پیشکسوتان گنجینه گرانبهایی از تجربه و دانش هستند و جوانان به خصوص قهرمانان باید از آن‌ها برای رسیدن به قله‌های افتخار کمک بگیرند.

وی با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات پیشکسوتان ورزش همدان، گفت: پیشکسوتان سرشار از افتخار و قهرمانی هستند و بدون تردید حضور آن‌ها در هر سطح و رشته‌ای می‌تواند موثر باشد.

سیفی خاطرنشان کرد: تجربه و اندوخته‌های معنوی پیشکسوتان عرصه ورزش گنجینه‌ای گرانبها به شمار می‌رود که می‌تواند در توسعه ورزش بسیار اثربخش باشد.

استان همدان ۲۰۰ پیشکسوت ورزشی عنوان دار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha