وحیدی: امیدواریم تغییرات استانداران به نفع مردم، کشور و نظام باشد

ایلام - ایرنا - وزیر کشور گفت: امیدواریم تغییرات استانداران به نفع مردم، کشور و نظام باشد و با آمدن آقای بهرام نیا استاندار جدید ایلام شاهد توسعه و پیشرفت استان باشیم.

به گزارش ایرنا، احمد وحیدی روز دوشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار داشت: ایلام قدمگاه عاشقان ولایت و اهل بیت(ع) است و امیدواریم خدمتگذاری صادق برای این مردم ولایت مدار باشیم.

وی یادآور شد: در سفرهای استانی برنامه داریم پس از ادای احترام به شهدا، دیداری با نماینده ولی فقیه در استان ها داشته باشیم و سپس در برنامه های استانی شرکت کنیم.

وی با قدرانی از تلاش های محمد نوذری استاندار سابق ایلام گفت: ایشان نیز تلاش های زیادی برای توسعه استان انجام دادند.

به گزارش ایرنا، احمد وحیدی وزیر کشور به منظور شرکت در مراسم تکریم و معارفه استاندار ایلام از طریق فرودگاه شهدای ایلام وارد این استان شد.

وحیدی در ابتدای ورود به ایلام با حضور در مزار شهدای گمنام ایلام به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

 وی پس از دیدار با امام جمعه ایلام برای شرکت در مراسم تودیع و معارفه استاندار ایلام به سالن شهید حیدری واقع در دانشگاه ایلام خواهد رفت.

این دومین سفر احمد وحیدی وزیر کشور دولت سیزدهم به ایلام است، پیش از این وزیر کشور دوم مهرماه به همراه رییس جمهوری و جمعی از اعضای هیات به ایلام سفر کرده بود.

«حسن بهرام‌نیا» روز یکشنبه ۳۰ آبان از هیات دولت به عنوان استاندار ایلام رای اعتماد گرفت و امروز با حضور وزیر کشور، این مسوولیت را از محمد نوذری استاندار اسبق ایلام تحویل خواهد گرفت.

پیش از این محمد نوذری از ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ استاندار ایلام بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha