سفر رییس جمهوری به لرستان فرصتی برای دفاع از منافع مردم است

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار خرم‌آباد گفت: سفر رییس جمهوری و هیات دولت به لرستان فرصت مناسبی برای دفاع از منافع و پیگیری مطالبات مردم است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا جعفر طولابی در نشست بررسی و هماهنگی تمهیدات سفر رییس جمهوری به لرستان اظهار کرد: مهمترین مسائل و مشکلات شهرستان در حوزه های مختلف اقتصادی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی شناسایی شده و از طریق استاندار لرستان در نهاد ریاست جمهوری مورد بررسی و جمع بندی قرار گرفته است.

وی افزود: اهمیت این سفر در خصوص تخصیص اعتبار برای طرح های با پیشرفت فیزیکی بالا می‌باشد که امیدواریم دستاوردهای خوبی را برای استان و شهرستان به دنبال داشته باشد.

وی گفت: مطرح کردن مسائل کلان نظیر مباحث توسعه ای، رونق اقتصادی و اشتغالزایی در اولویت قرار دارد چراکه حضور رییس جمهوری و اعضای هیات دولت در استان فرصت مناسبی است تا همه مسوولان استان و شهرستان به دور ازحواشی و مسائل فرعی، هماهنگ و یکصدا از منافع مردم دفاع و مطالبات آنان را در حوزه های مختلف اقتصادی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی بیان کنند.

طولابی همچنین بر ضرورت آمادگی مسوولان شهرستان برای میزبانی اعضای هیات دولت تاکید کرد و ادامه داد: مهمترین مسایل و موضوعات حوزه های مختلف خرم آباد برای ارائه در این سفر تدوین شده است.

قرار است آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری و اعضای هیات دولت، در آینده نزدیک به لرستان سفر کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha