کلینیک تخصصی دندانپزشکی در شهر زلزله زده سی سخت افتتاح شد

یاسوج - ایرنا- کلینیک تخصصی دندانپزشکی در شهر زلزله زده سی سخت با اعتبار هفت میلیارد ریال با حضور مسئولان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، فرماندار دنا شامگاه یکشنبه در حاشیه آیین افتتاح این طرح بهداشتی ، ساخت این کلینیک را گامی در جهت سلامتی و رفاه و آسایش مردم منطقه دانست  و اظهار داشت : این کلینیک مجهز به دستگاه ها و تجهیزات دندانپزشکی با اعتباری افزون بر  هفت میلیارد ریال و به همت ددانشکده دندانپزشکی مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ساخته شده است .

عبدالحمید پناهی افزود: در حوزه اجرای زیرساخت های سلامت گامهای موثری برداشته شده است که بیمارستان سی سخت و پاتاوه از این دو اهداف بهداشتی بوده و خوشبختانه بیمارستان سی سخت باشروع عملیات اجرایی در حال پی و اسکلت سازی بوده و بیمارستان پاتاوه با توجه به اینکه زمین توسط خیران اهدا شده که مراحل تاییدیه فنی در استان انجام شده است.

پناهی ابراز داشت: هم اکنون در حال گذراندن تایید نامه موافقت کلی در وزارتخانه بوده است و در آینده نزدیک این نوید را خواهیم داد که بزودی عملیات اجرایی بیمارستان پاتاوه نهایی خواهد شد.

مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز گفت: خدمات دندانپزشکی در این شهرستان با وجود این کلینیک تخصصی مایه خیر و برکت بوده و وسایل مورد نیاز دندانپزشکی برای خدمات رسانی به مردم در این کلینیک توسط دانشگاه تامین می شود.

فرزاد وفایی ادامه داد :حضور چنین کلینیک های تخصصی در شهرستان می تواند مراجعه  مردم به مرکز استان برای خدمات دندانپزشکی را کاهش دهد.

وی بیان کرد: در آینده نزدیک احداث کلینیک دیگری در روستای میمند این شهرستان اجرایی خواهد شد.

کلینیک تحصصی دندانپزشکی سی سخت در  نوبت صبح فعال بوده و خدمات ترمیم دندان ، جرم گیری دندان، کشیدن ، پالپوتومی ، فیشورسیلانت ارائه و با تهیه وسایل و مواد عصب کشی در نوبت بعد از ظهر نیز فعال خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha