هفته دهم لیگ والیبال؛ سپاهان چسبیده به صدر، راه‌یاب شگفتی‌ساز

تهران- ایرنا- هفته دهم لیگ برتر والیبال درحالی برگزار شد که سپاهان همچنان رتبه نخست را به خود اختصاص داده است و راه‌یاب هم خود را تا رده چهارم جدول بالا کشید.

به گزارش ایرنا، در هفته دهم لیگ برتر والیبال تیم‌های شهرداری ارومیه، پاس، سایپا، هراز، راه‌یاب، سپاهان و هورسان حریفان خود را شکست دادند.

سپاهان تیم صدرنشین و بدون باخت لیگ برتر در این هفته هم با نتیجه سه بر یک مقابل تیم مدعی شهداب یزد پیروز شد تا همچنان مقتدرانه رتبه نخست را در اختیار داشته باشد. شهرداری ارومیه که نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده صدرنشین محسوب می‌شود هم در این هفته شهرداری گنبد را از پیش رو برداشت تا فاصله‌اش را با سپاهان حفظ کند.

شگفتی‌ساز این هفته راه‌یاب ملل مریوان بود که با نتیجه سه بر صفر مقابل پیکان به پیروزی رسید. راه‌یاب تنها تیمی بود که در این هفته به حریف خود سِت واگذار نکرد. این تیم که در این فصل نتایج خوبی کسب کرده است، با ۶ برد و ۱۷ امتیاز خود را تا رده چهارم جدول بالا کشید. راه‌یاب هر سه بازی ابتدایی این فصل خود را با باخت پشت سر گذاشته بود اما در هفت بازی اخیر به ۶ برد رسیده است.

هراز آمل هم پس از سه هفته ناکامی، این بار در خانه از سد شهرداری ورامین گذشت. فولاد سیرجان هم که هفته آینده باید برای شرکت در جام باشگاه‌های جهان راهی برزیل شود، در تهران مقابل سایپا تسلیم شد.

در آخرین بازی این هفته تیم‌های قعرنشین به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری سه بر یک هورسان مقابل آذرباتری به پایان رسید.

شهرداری ارومیه ۳ - شهرداری گنبد یک (۲۲-۲۵ / ۲۵-۲۱ / ۲۵-۲۳ / ۲۵-۱۸)

مس رفسنجان ۲ - پاس گرگان ۳ (۱۵-۲۵ / ۲۵-۲۰ / ۲۱-۲۵ / ۲۵-۲۱ / ۱۶-۱۸)

سایپا تهران ۳ - فولاد سیرجان ایرانیان یک (۲۵-۲۳ / ۲۲-۲۵ / ۲۵-۲۰ / ۳۳-۳۱)

لبنیات هراز آمل ۳ - شهرداری ورامین یک (۲۵-۱۴/ ۲۷-۲۹ / ۲۵-۱۷ / ۲۵-۱۹)

راه‌یاب ملل مریوان ۳ - پیکان تهران صفر (۲۸-۲۶ / ۲۵-۲۳ / ۲۵-۱۶)

سپاهان اصفهان ۳ - شهداب یزد یک (۲۵-۱۶ / ۲۸-۲۶ / ۲۵-۲۷ / ۲۵-۲۲)

آذرباتری ارومیه یک - هورسان رامسر ۳ (۲۴-۲۶ / ۲۵-۲۱ / ۲۶-۲۸ / ۲۳ بر ۲۵)

هفته دهم لیگ والیبال؛ سپاهان چسبیده به صدر، راه‌یاب شگفتی‌ساز

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha