«رالف خرابکار»؛ سرمربی موقت یونایتد نیامده به «رونالدو» بدهکار شد

تهران- ایرنا- زمانی که «کریستیانو رونالدو» ۳۰ سال داشت، «رالف رانگنیک» گفته بود که مرد پرتغالی مسن‌تر از آن است که با وی قراردادی بسته شود و حالا سرمربی موقت باشگاه منچستریونایتد یک رونالدو ۳۶ ساله را در تیم تحت هدایت خود دارد.

به گزارش ایرنا، پس از اخراج هفته گذشته «اوله گونار سولسشر»، رانگنیک آلمانی به عنوان سرمربی موقت یونایتد انتخاب شد؛ تیمی که فوق ستاره پرتغالی را در ترکیب خود داشته و این بازیکن می‌تواند در رختکن برای مرد آلمانی دردسرساز شود.

در سال ۲۰۱۶ و زمانی که سرمربی ۶۳ ساله آلمانی هنوز در لایپزیش بود، در پاسخ به این پرسش که اگر موقعیت امضای قرارداد با رونالدو یا «لیونل مسی» برای وی فراهم باشد، آیا چنین کاری انجام می‌دهد یا نه، گفته بود که «مطلقا نه. ما سقف دستمزد داریم و علاوه بر این، آنها خیلی مسن هستند.»

شاید جذاب‌ترین بخش پاسخ رانگنیک، این بود که رونالدو نه تنها خیلی مسن است بلکه با سیستم وی نیز جور در نمی‌آید.

مرد آلمانی در ادامه اضافه کرده بود: ما فلسفه فوتبالی مختص خودمان را داریم و آنها در این سیستم جواب نمی‌دهند. 

رانگنیک به واسطه ارائه بازی پرفشار و پرسینگ شدید در تیم‌های تحت هدایتش مشهور است و در همین راستا پرسش‌های در مورد چگونگی استفاده از رونالدو در یونایتد مطرح شده است به ویژه باتوجه به اینکه مرد پرتغالی نه در اولدترافورد، نه در تورین و نه در مادرید هرگز بازیکنی نبوده که پرِس کند.

«جیدون سانچو»، «مِسون گرینوود» و «مارکوس رشفورد» و سایر مهاجمان یونایتد احتمالا تحت هدایت رانگنیک شکوفا می‌شوند اما کریستیانو احتمالا به وصله ناجور یونایتد بدل خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha