برگزاری مرحله نهایی مسابقات سراسری قرآن از ۲۹ آذر تا سوم دی ماه

تهران - ایرنا - رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف وامور خیریه با بیان اینکه مرحله نهایی چهل و چهارمین مسابقات سراسری قرآن کریم از ۲۹ آذر تا سوم دی ماه برگزار می‌شود، گفت: پس از این رویداد، برای برگزاری مسابقات بین‌المللی که در اسفند ماه و در ایام مبعث پیامبر اکرم (ص) برگزار خواهد شد، آماده می‌شویم.

به گزارش ایرنا از سازمان اوقاف و امور خیریه، مهدی قره‌شیخلو درباره برگزاری مرحله نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اظهار کرد: مرحله نهایی این دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم از ۲۹ آذر تا سوم دی ماه بصورت حضوری و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در تهران برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری مرحله نیمه نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، تصریح کرد: امیدواریم پس از دو سال وقفه در برگزار نشدن مسابقات به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، امسال بتوانیم با رعایت دستورالعمل ‎های بهداشتی مسابقات خوبی را برگزار کنیم.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه با برگزاری مرحله نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، پرونده این دوره از مسابقات بسته می‌شود، خاطرنشان کرد: پس از مرحله نهایی مسابقات سراسری قرآن کریم، برای برگزاری مسابقات بین‌المللی که در اسفند ماه و در ایام مبعث پیامبر اکرم (ص) برگزار خواهد شد، آماده می‌شویم.

طی روزهای اخیر اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در رشته‌ها و بخش‌های مختلف اعلام شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha