دیپلماسی عزتمندانه جزو اولویت‌های دولت‌مردان است

تهران- ایرنا- نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی دیپلماسی عزت‌مندانه را جزو اولویت‌های دولتمردان عنوان کرد و گفت:  تیم جدید مذاکرات هسته‌ای متشکل از جوانان انقلاب اسلامی، تمام تلاش خود را برای تحقق بخشی به حقوق ملت ایران انجام خواهد داد.

«جعفر راستی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره تیم جدید مذاکرات هسته‌ای گفت: معتقدم تیم جدید مذاکرات هسته‌ای متشکل از جوانان انقلاب اسلامی، تمام تلاش خود را برای تحقق بخشی به حقوق ملت ایران انجام خواهد داد و بنده به روند این مذاکرات از این جهت ایمان دارم که این تیم منسجم اقدام عملی برای بهبود شرایط اقتصادی کشور را محقق خواهد کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه در دوره‌های قبلی شاهد بودیم که روند مذاکرات برجام عزتی برای کشورمان به همراه نداشت و انتظار داریم این تیم جدید، عزت ایران را مدنظر داشته باشد، در این زمینه تلاش کند و بتواند با رفع تحریم‌ها و اخذ ضمانت‌های اجرایی قوی، مذاکرات خوبی داشته باشد.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از انسجام تیم جدید مذاکرات هسته‌ای ابراز امیدواری کرد این تیم بتواند خیلی زود دستاوردهای عظیمی برای کشورمان رقم بزند.

راستی با تاکید براینکه در حال حاضر دیپلماسی عزت‌مندانه جزو اولویت ‌های دولت‌مردان است،خاطرنشان کرد: تیم مذاکرات با این روش جلو می‌رود و چشم انداز خوبی را در این مسیر آرزومندیم و امیدواریم شاهد بهترین رویداد برای رفع مشکلات مردم در این مذاکرات باشیم. 

عضو کمیسیون کشاورزی تصریح کرد: ما از تیم مذاکرات هسته‌ای حمایت می‌کنیم چرا که در راستای حقوق مردم در عرصه بین‌المللی تلاش می‌کند و از آنجایی که طرف مقابل بارها در موضوع برجام بدقولی کرده است، باید ضمانت‌های اجرایی قوی گرفته شود تا شاهد قرارداد بین‌المللی موثر بین ایران و کشورهای طرف مقابل باشیم. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha